Advert

İYİ Partili Mine Koraş'ın rencide ettiği Yusuf Özoğul konuştu

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Ekleme Tarihi by admin
959 İzlenme
Pendik'te AK Parti'nin seçim çalışmaları kapsamında gönüllü olarak broşür dağıtan bir genç, İyi Parti Pendik İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Mine Koraş'ın alaycı tavrına ve provokatif sorularına maruz kalmıştı. O gencin 19 yaşındaki Bayburtlu Yusuf Özoğul olduğu ortaya çıktı. Özoğlu o anları A Haber'e anlattı...

AŞAĞILAMAYA ÇALIŞTI

İYİ Partili Mine Koraş, kapısına gelen genci küçük düşürmeye çalıştığı anları videoya kaydederek sosyal medya hesabından paylaştı.

Önce gençten broşür alan İYİ Partili Mine Koraş, "Sen andımızı biliyor musun? Oku bakayım andımızı. Seni sorguya çekiyorum" sözleriyle taciz etti. İYİ Partili Koraş'ın "Bitti mi çaylarınız, makarnalarınız" gibi kışkırtıcı sorularını olgunlukla karşılayan gencin tavrı dikkat çekti. Kışkırtıcı sorularını saygısını bozmadan yanıtlayan genç provokasyona gelmeyerek o anları kaydeden Koraş'ın amacını tersine çevirdi.

GENCİN TAVRI DİKKAT ÇEKTİ

Genç yine saygıda ve efendilikte ödün vermezken, Mine Koraş "Seni videoya çekiyorum. Ne mezunusun? Ben Türk milliyetçisiyim" diyerek gösterdiği bu tavırla aslında 'Türk milliyetçisi' değil ne kadar saygısız olduğunu gösterdi. Genç, tüm saldırgan tavırlara rağmen duruşunu bozmadı.

#haber #gündem #sondakika

Son dakika ve en güncel haberler için
http://facebook.com/takvim
http://plus.google.com/+takvim
http://instagram.com/takvim
https://twitter.com/takvim
Kategori
Broşür

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.