Apple Watch'un En Baba Kopyası Amazon'da 5/1 Fiyatına Satılıyor

 Gün geçtikçe popüler markaların bir bir kopyası çıkmaya devam etmektedir. Genelde Samsung ve Apple telefonların çakmalarının yapılmasına çok alıştık ama en son ise akıllı saati bird bir kopyalayarak duyulmamış bir marka adında, kopyasının 5/1 Fiyatına satılmaya başlanmış.

Konuyu okumaya başlamadan önce göz gezdirmek isteyenler için Buraya Tıklayarak Ürünü İnceleyebilirler


Her Detayı İnce İnce Düşünülmüş!

Smartwatches olarak piyasaya sürülen akıllı saat tıpkı gerçek bir Apple Watch'un andırmaktadır. Bu ürün hatta apple'ın saatinden bile daha büyük bir ekrana sahiptir. Hatta dahada ileriye gidilerek sadece ios uyumlu yapılmıştır.


Çakması Apple Watch'dan Daha Büyük!

Bu ürün diğer çakmaların aksine tam ekran bir yapıya sahiptir ve ekranı dahada büyüktür. 1.81 inç ekrana sahip olan Smartwatches orijinalini bu konuda geçmiş gibi görünüyor.


Aşkı Kuşko Kızların Favori Saati :D

Aşko Kuşko kızların bir çoğunda şaap diye 10-30 bin TL arasında fiyatı  değişkenlik gösteren Apple Watch'u alacak paraları tabikide yok. Onlarda alternatif olarak bu tarz a++ kalite replika ürünlere yonlenmek zorunda kalıyorlar.
Çakma Apple Watch Alınır Mı?

Ucuz ve işlevsel oluyorlar a++ kalitede olanlar ama bu ürünler replika olduğu için ve orijinalinin 5/1 Fiyatına satıldığı için işlev değil görüntü beklemek gerekmektedir. Spor yaparken, çağrı cevaplarken, aşko kuşku takılırken kullanılabilecek gayet güzel bir üründür bana göre. Fiyatı ise 39$(760₺) civarındadır.


Çakma Apple Watch Özellikleri :

⌚🎁【2023En Yeni 1,81" Fitness Takipçisi SmartWatch 】1,81"HD Ekstra geniş tam dokunmatik ekran, bu akıllı saatin spor takipçisini çok net izlemesini sağlar. Bu fitness takipçisi sağlık saati, atılan adımlar, yakılan kaloriler ve kat edilen mesafe gibi tüm gün aktivitenizi kaydedecektir. Spor saati aktivite takipçisi, tere ve toza dayanıklı cilt dostu silikon bant kullanır, bu nedenle giymek çok rahat ve şıktır. Bu fitness aktivite akıllı saati ile daha sağlıklı ve daha enerjik bir yaşam sürebilirsiniz.
⌚🎁【Akıllı Bildirim ve Spor Modları Bluetooth Akıllı Saat】 Bu fitness takipçisi akıllı saatle, toplantılar veya egzersiz sırasında hiçbir önemli aramayı ve mesajı kaçırmazsınız, bu akıllı saat Facebook, Twitter, Whatsapp, LinkedIn'den arama ve SMS alabilir, Instagram, Skype, Line, Wechat, vb. Bu fitness aktivite takipçisi size 24 saat kalp atış hızı monitörü sağlar ve atılan adımların, yakılan kalorilerin ve kat edilen mesafenin özellikleri, bu spor saati aktivite takipçisini pratik ve kapsamlı hale getirir.
⌚🎁【Güçlü İşleve Sahip Suya Dayanıklı, Tere Dayanıklı Akıllı Saat】 Fitness akıllı saat aktivite takipçisi ip67 su geçirmezdir, yani yağmura ve su sıçramasına karşı dayanıklıdır ve en terli antrenmanlara bile dayanabilir (suya veya buhara batırılması önerilmez) . Bu fitness aktivite takipçisinin her türlü işlevi vardır ve hava durumu tahmini, müzik ve kamera kontrolü, alarm, kronometre, nefes egzersizleri, telefon bulma vb. özellikleri daha sağlıklı bir yaşam sürmenizi sağlar.
⌚🎁【Çok Kadranlı Seçim ve Yüksek Kaliteli Malzeme Smartwatch】 Bu spor akıllı saatin yüzden fazla arayüzü vardır, ayrıca en sevdiğiniz görüntüyü saat yüzü olarak seçip ayarlayabilirsiniz. Dahili yüksek performanslı hareket sensörü olan bu bluetooth akıllı saat, sağlığınız için değişiklikleri daha iyi kavramanıza ve doğru bir şekilde kaydetmenize yardımcı olabilir. Ve fitness akıllı saat, çinko alaşımı + küresel sertleştirilmiş cam kullanır, bu dokunmatik akıllı saat spor izci saatini çok net ve sağlam hale getirir.
⌚🎁【Özelleştirilebilir Saat yüzü ve Vücut Monitörü 】Yüzden fazla arayüz vardır, ayrıca en sevdiğiniz görüntüyü saat yüzü olarak seçip ayarlayabilirsiniz. Dahili yüksek performanslı hareket sensörü olan bu bluetooth akıllı saat, sağlığınız için değişiklikleri daha iyi kavramanıza ve kalori tüketimini, mesafeyi, adımları doğru bir şekilde kaydetmenize yardımcı olabilir. Ve sağlığınızı daha iyi anlamak ve yaşam tarzınızda makul ayarlamalar yapmak için uyku kalitesi durumunuzu izleyebilir ve kaydedebilir.


Ürünü satın almak için https://amzn.to/40oCboh bağlantısını kullanabilirsiniz. 

Post a Comment

Daha yeni Daha eski
IP adresi nasıl öğrenilir? IP adresi nedir? IP adresi neden önemlidir? IP adresi gizleyici nedir? IP adresi değiştirme nasıl yapılır? IP adresi takibi nasıl yapılır? IP adresi nereden bulunur? IP adresi ile yer tespiti nasıl yapılır? IP adresi ile kimlik tespiti nasıl yapılır? IP adresi engelleme nasıl yapılır?