100 Milyonuncu Abonesine Ada Hediye Eden Çılgın YouTuber!


MrBeast isimli youtuber, 7 ay önce 100 milyonuncu abonesine özel ada hediye ettiğini iddia ettiği bir video yayınlamıştı ve video youtube'de büyük bir yankı uyandırarak tam 119 milyon görüntülenme aldı.

Çılgın Youtuber Çıtayı Yükseltti 

Youtube yayıncısı olan MrBeast kanalı, youtube'de eşine az rastlanır bir şey yaptı ve 100 milyonuncu abonesine ada hediye etmeye karar verdi.

YouTube'da Video Yankı Yaptı!

Bu yaptığı videodan sonra videoya beğeni ve yorum yağmaya başladı. Video, 119 milyon izlenme, 5 milyon beğeni ve 234 bin kadar da yorum almayı başardı.

MrBeast Adlı Kanal Videodan Ne Kadar Para Kazandı?

Youtube'de para kazanma konusunda net bir cevap veremeyiz ama elimizdeki verileri kullanarak küçük bir hesap yaparsak hediye ettiği adanın parasını videodan kazanmıştır diye tahmin etmekteyiz.

Çılgın Youtuber'in Aboneleri Hızla Artmaya Başladı

Sadece 7 ay önce 100 milyon aboneye yeni ulaşan Youtuber, şuan ise 34 milyon abone daha kazanıp 134 milyon aboneye ulaşmış durumdadır. 

Post a Comment

Daha yeni Daha eski
IP adresi nasıl öğrenilir? IP adresi nedir? IP adresi neden önemlidir? IP adresi gizleyici nedir? IP adresi değiştirme nasıl yapılır? IP adresi takibi nasıl yapılır? IP adresi nereden bulunur? IP adresi ile yer tespiti nasıl yapılır? IP adresi ile kimlik tespiti nasıl yapılır? IP adresi engelleme nasıl yapılır?