Deprem Çantası İçin Güçlü Powerbank!


Türkiye fay hattı bakımından zengin bir ülke olduğu için deprem çantası hazırlamak şart oldu. Deprem anında iletişim kurmak ve haber alma işlevi açısından, güçlü bir powerbank deprem çantasında bulunması gereken önemli bir eşyadır. Deprem çantası için seçilecek powerbankin yüksek kapasiteli, dayanıklı ve taşınabilir olması gerekir.

Bu ihtiyaca yönelik olarak, Amazon'da bulabileceğiniz oldukça güçlü bir seçenektir. Bu powerbank, 20.000mAh kapasitesiyle cihazlarınızı birçok kez şarj edebilir ve üç adet USB-A portu ve USB-C portu aracılığıyla birden fazla cihazı aynı anda şarj edebilir.

Cihazınıza en hızlı ve en güvenli şekilde şarj eder. Aynı zamanda yüksek kaliteli malzemelerden yapılmış olup, darbelere, çizilmelere ve diğer hasarlara dayanıklıdır.

Deprem çantanız için güvenilir bir powerbank arıyorsanız,  bu modele göz atmanızı öneririz. Ürün linki olarak da https://amzn.to/3ZaSaWi adresini ziyaret edebilirsiniz.

Fiyatı: 238₺

Not: diğer powerbanklarin aksine telefonu defalarca kez şarj edebilir ve türkiyede bu ürünün daha düşük güce sahip olanları çok daha pahalıya satılmaktadır. 

Post a Comment

Daha yeni Daha eski
IP adresi nasıl öğrenilir? IP adresi nedir? IP adresi neden önemlidir? IP adresi gizleyici nedir? IP adresi değiştirme nasıl yapılır? IP adresi takibi nasıl yapılır? IP adresi nereden bulunur? IP adresi ile yer tespiti nasıl yapılır? IP adresi ile kimlik tespiti nasıl yapılır? IP adresi engelleme nasıl yapılır?