YENI AŞKI ESKI EŞİN ARKADAŞI ÇIKTI.| GULBEN ERGEN BURAK TORER ASKINDA ILGINC DETT

30
Skip (5)
Online Print Photos

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Ekleme Tarihi by admin
333 İzlenme

Gülben Ergenin Yeni Sevgilisi Burak Törer, Dostu Hande Fıratın Eski Aşkı Çıktı

Ergen'in itirafının ardından yeni aşkın detayları da ortaya çıktı. Burak Törer'in Ergen'in yakın arkadaşı Hande Fırat'ın eski sevgilisi olduğu, hatta ikiliyi Fırat'ın tanıştırdığı ortaya çıktı.


Ünlü sanatçı Gülben Ergen, aşk hayatıyla magazin gündemini bir kez daha sarstı. Ergen'in yeni sevgilisi yapımcı Burak Törer, yakın arkadaşı gazeteci Hande Fırat'ın eski sevgilisi çıktı.
AŞK İTİRAFI GELDİ: MUTLUYUM
Gülben Ergen, hafta sonu Bostancı Gösteri Merkezi'nde konser verdi. Sahne öncesi basın mensuplarıyla bir araya gelen ünlü şarkıcıya Burak Törer'le aşk yaşadığı iddiası soruldu. Ergen, 'Burak Bey aşk haberleriyle ilgili sorulara 'Gülben Hanım'a sorun, ben cevap veremem, o sanatçı' dedi. Siz bu konuyla ilgili ne düşünüyorsunuz?' sorusuna 'Öyle mi? Güzel düşünüyorum. İyiyim ve mutluyum.' diyerek aşk yaşadığını itiraf etti. 


YENİ SEVGİLİ, HANDE FIRAT'IN ESKİ AŞKI ÇIKTI
Ergen'in itirafının ardından Haberler.com yeni aşkın bilinmeyen detaylarını araştırdı. Burak Törer'in Gülben Ergen'in yakın arkadaşı olan gazeteci Hande Fırat'ın eski sevgilisi olduğu, hatta Ergen ile Törer'i, Hande Fırat'ın tanıştırdığı ortaya çıktı.

HANDE, GÜLBEN'İN YAKIN ARKADAŞI

Hande Fırat, Gülben Ergen'in çalıştığı gazetedeki en iyi arkadaşlarından. Ankara'da bürokrasi ve siyasetle ilgili her konuda Gülben Ergen'e yardımcı olan isim. İkili 30 Ağustos resepsiyonuna Aydın Doğan ile birlikte katılmıştı. Hatta Gülben Ergen, Hande Fırat'ı evinde bile ağırlamıştı.Hande Fırat, Burak Törer'in ihaneti sonrası ünlü yapımcıyı terk etmişti. 
AYDAN ŞENER'LE DE AŞK YAŞAMIŞTI
Törer, bir döneme güzelliğiyle damga vuran Aydan Şener ile birlikteydi. Burak Törer, Aydan Şener'le birlikte olduğu dönemde 'Aydan'a aşığım. Ona şimdiye kadar yedi kere evlilik teklif ettim. Yedisinde de hayır cevabı aldım. Şimdi kabul etse, yarın evlenirim' demişti.Gülben#Ergenin#Yeni#Sevgilisi#Burak#Törer,#Dostu#Hande#Fıratın#Eski#Aşkı#Çıktı

Ergen'in#itirafının#ardından#yeni#aşkın#detayları#da#ortaya#çıktı.#Burak#Törer'in#Ergen'in#yakın#arkadaşı#Hande#Fırat'ın#eski#sevgilisi#olduğu,#hatta#ikiliyi#Fırat'ın#tanıştırdığı#ortaya#çıktı.

Ünlü#sanatçı#Gülben#Ergen,#aşk#hayatıyla#magazin#gündemini#bir#kez#daha#sarstı.#Ergen'in#yeni#sevgilisi#yapımcı#Burak#Törer,#yakın#arkadaşı#gazeteci#Hande#Fırat'ın#eski#sevgilisi#çıktı.
AŞK#İTİRAFI#GELDİ:#MUTLUYUM
Gülben#Ergen,#hafta#sonu#Bostancı#Gösteri#Merkezi'nde#konser#verdi.#Sahne#öncesi#basın#mensuplarıyla#bir#araya#gelen#ünlü#şarkıcıya#Burak#Törer'le#aşk#yaşadığı#iddiası#soruldu.#Ergen,#'Burak#Bey#aşk#haberleriyle#ilgili#sorulara#'Gülben#Hanım'a#sorun,#ben#cevap#veremem,#o#sanatçı'#dedi.#Siz#bu#konuyla#ilgili#ne#düşünüyorsunuz?'#sorusuna#'Öyle#mi?#Güzel#düşünüyorum.#İyiyim#ve#mutluyum.'#diyerek#aşk#yaşadığını#itiraf#etti.#
#
#
YENİ#SEVGİLİ,#HANDE#FIRAT'IN#ESKİ#AŞKI#ÇIKTI
Ergen'in#itirafının#ardından#Haberler.com#yeni#aşkın#bilinmeyen#detaylarını#araştırdı.#Burak#Törer'in#Gülben#Ergen'in#yakın#arkadaşı#olan#gazeteci#Hande#Fırat'ın#eski#sevgilisi#olduğu,#hatta#Ergen#ile#Törer'i,#Hande#Fırat'ın#tanıştırdığı#ortaya#çıktı.
#
#
HANDE,#GÜLBEN'İN#YAKIN#ARKADAŞI
Hande#Fırat,#Gülben#Ergen'in#çalıştığı#gazetedeki#en#iyi#arkadaşlarından.#Ankara'da#bürokrasi#ve#siyasetle#ilgili#her#konuda#Gülben#Ergen'e#yardımcı#olan#isim.#İkili#30#Ağustos#resepsiyonuna#Aydın#Doğan#ile#birlikte#katılmıştı.#Hatta#Gülben#Ergen,#Hande#Fırat'ı#evinde#bile#ağırlamıştı.
#
#
Hande#Fırat,#Burak#Törer'in#ihaneti#sonrası#ünlü#yapımcıyı#terk#etmişti.#
AYDAN#ŞENER'LE#DE#AŞK#YAŞAMIŞTI
Törer,#bir#döneme#güzelliğiyle#damga#vuran#Aydan#Şener#ile#birlikteydi.#Burak#Törer,#Aydan#Şener'le#birlikte#olduğu#dönemde#'Aydan'a#aşığım.#Ona#şimdiye#kadar#yedi#kere#evlilik#teklif#ettim.#Yedisinde#de#hayır#cevabı#aldım.#Şimdi#kabul#etse,#yarın#evlenirim'#demişti.
#
#

Kategori
MAGAZİN

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.