Tom Cruise: Hayal mi Gerçek mi?

Advert

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Advert
Ekleme Tarihi by admin
37 İzlenme
Tom Cruise'un yeni Mission Impossible filmi Fallout için yaptığı şeyler gerçekten çılgınca!

Patreon hesabımız: https://www.patreon.com/filmegitmedenonce

Patreon Destekçilerimize Teşekkürler: Berat, Ege Agar, Kafeinsiz, Barış Ceylan

Twitter: https://twitter.com/filmelestiriler
Instagram: https://www.instagram.com/filmegitmedenonce
kişisel: https://www.instagram.com/cem.basak/

Tom Cruise gerçekten manyak. Saçma, korkutucu ve para verilerek girilen Scientology dininin bir üyesi. Adam 55 yaşında. Bu ne lan. 55 yaşında böyle bir görünüş olmaz yani. Fizik kurallarına aykırı.

Fizik kuralları demişken Tom Cruise bu açıdan da başarılı. Dünyanın en uzun binasında tırmanma gerçekleştirmiş ve tepesine oturmuş. Uçan bir uçağın üstüne tutunup çekim yapmış. Bu en saçması. Adama bi kuş çarpsa ipler onu tutsa bile o şiddetle çok kötü şeyler olabilir. Ayrıca gözüne küçük parçacıklar çarpıp onu kör etmesin diye de kalın bir lens takmışlar. Ayrıca şu sahne için de gerçekten 6 dakika nefesini tutmuş.

Şimdi izleyeceğimiz görüntülerse o kadar hoş değil. Geçtiğimiz aylarda Tom Cruise çekimler sırasında sakatlandığı için Mission Impossible 6'nın çekimleri 6 hafta durdurulmuştu.

Şimdi durdurulmaya sebep olan o sahneyi izleyelim.

Sizce burada adama nolmuş.

Kaburgasında bir şey yok. Tuhaf olsa da atlayışın aslında böyle olması planlanmış. Yönetmenin dediğine göre eğer direkt olarak binadan binaya atlayabilseymiş sahne eğlenceli olmazmış. O yüzden tam atlayamayıp oyuncunun kendini yukarı çekmesi gerekiyormuş.

Ancak gene de bu sahnede yerinde gitmeyen şeyler var.

Bir de bu açıya bakalım.

Evet baya sert. Bu adam deli cidden.

Şimdi de özel bir açıya bakalım.

Evet, adamın bileği nerdeyse yumuşak g şekli almış ve kırılmış. Peki Tom Cruise'un bu olaya nasıl bir tepkisi olmuş.

Evet, bi kere bileğine bakıp söylediğine göre kırıldığını anladıktan sonra tekrar oynamaya devam etmiş.

Tom Cruise gerçekten tuhaf bir insan. Ancak inanılmaz bir iş ahlakına sahip. Seyirciye inanılmaz saygı duyduğu ve bu tür sahnelerden zevk aldığı için sürekli kendini zorlamaya devam ediyor.
İstese ordan atlamaz. Başkası atlar ve seyirciler de bunu çok farketmez. Ama bunu yapmayı seçiyor . Hızlı ve Öfkeli'de de sırf iyi gözüksün diye deli arabaları helikopterden aşağı atıyorlardı.

Bizce genel olarak ülkemiz sinemasının eksiği de bu. Kimseden arabaları uçaktan aşağı atmasını beklemiyoruz. Ancak biraz daha emek ve seyirciye önem verilse çok daha iyi şeyler izleyebiliriz.

Bizden bugünlük bu kadar. Daha fazla içerik edinmek veya kanalı yurt dışında galalara giderken görmek isterseniz patreon sayfamıza göz atabilirsiniz.

Şu 4 video da harika. Kesinlikle göz atın. Hoşçakalın!
Kategori
FRAGMANLAR

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.