Süleyman Soylu'nun Berat Albayrak'a Omuz Atması! Gergin anlar!

30
Skip (5)
Print Photos Online

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Ekleme Tarihi by admin
44 İzlenme
İçişleri bakanı Süleyman soylu'nun hazine ve maliye bakanıberat albayrak'a omuz atması! sonrası gergin anlar!

Anıtkabir ziyaretinden sonra Süleyman Soylu ve Berat Albayrak omuz omuza çarpıştı!

Anıtkabir’de düzenlenen bir törene katılan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile Hazine Bakanı Berat Albayrak’ın omuz omuza çarpıştıkları bir görüntü ortaya çıktı.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Anıtkabir ziyaretinde karşılaştı. Süleyman Soylu ile Berat Albayrak'ın omuz omuza çarpıştığı görüntüler sosyal medyada çok konuşuldu.

SOSYAL MEDYA KULLANICILARINA GÖRE SOYLU, ALBAYRAK'A OMUZ ATTI
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Anıtkabir ziyareti bittikten sonra araçlarına geçerken omuz omuza çarpıştı. Sosyal medya kullanıcıları Süleyman Soylu'nun Berat Albayrak'a bilerek omuz attığı yorumunda bulundu.

Görüntülerde daha önceleri aralarında kavga ettikleri yönünde iddialar olan iki isimden Süleyman Soylu’nun, tören bittikten sonra makam aracına doğru giderken, Berat Albayrak’a omuz attığı ve daha sonra bakarak güldüğü görülüyor.


#DokuzEylüldeKurultay #ABDyeBoyunEğmeyeceğiz #SüleymanSoylu #BeratAlbayrak #Trend #Trends

Buna benzer gündem, teknoloji, sorun çözümleri vs gibi merak uyandıran içeriklerin devamı için, kanalımıza abone olmayı ve videolarımızı beğenmeyi unutmayın.

Youtube kanalımıza aşağıdaki link'e tıklayarak abone olabilirsiniz:
http://bit.ly/2yKE72f


Merhaba Sekaviral'in meraklı takipçileri
Gündem, bilim, doğa, sanayi, tarım tarzı içerikleri sizlerle paylaşırken sürekli hayata dair ilginç içerikler sunuyoruz, bazıları hayatınızı kurtarabilir, bazıları hayatınızı kolaylaştırabilir, bazıları da sırf eğlence olsun diye izleyebilirsiniz, sürekli yeni videolarla karşınızda olabilmemiz için;

Kanalımıza abone olmayı lütfen unutmayın!


Bizi sosyal medyadan takip edin:
Twitter : http://twitter.com/sekaviral
Facebook : http://www.facebook.com/sekavirall
Instagram : http://instagram.com/sekaviral

Tüm videolara oynatma listemizden ulaşabilirsiniz: http://bit.ly/2tZ0g7h


Standart etiketler;

berat albayrak omuz,süleyman soylu omuz,süleyman soylunun berat albayrak a omuz atması,Süleyman soylu'nun Berat albayrak'a omuz atması,süleyman soylu berat albayrak,süleyman soylunun berat albayraka omuz atması,süleyman soylu, berat albayrak, çarpışma, omuz atma, gündem, haber, en son, içişleri bakanı, recep tayyip erdoğan, erdoğan, son dakika, süleyman soylu kimdir, süleyman soylu nereli, süleyman soylu berat albayrak, süleyman soylu ve berat albayrak, süleyman soylu bafra, süleyman soylu twitter, süleyman, süleyman soylu hdp, süleyman soylu akp, süleyman soylu 2018, süleyman soylu adana, süleyman soylu konvoy, süleyman soylu efsane
Kategori
GÜNDEM

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.