Süleyman Hurma'dan FutbolArena'ya önemli açıklamalar

30
Skip (5)
Advert

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Advert
Ekleme Tarihi by admin
22 İzlenme
Trabzonspor eski Sportif Direktörü Süleyman Hurma, İzmir U12 Cup'ta FutbolArena'nın sorularını yanıtladı. Trabzonspor'daki yönetim değişikliğini yorumlayan Hurma, "Daha iyi olmaz, daha kötüye gider" dedi. 

Süleyman Hurma'dan Trabzonspor ve seçim açıklaması

Trabzonspor'da yapılacak yönetim değişikliğinin kim gelirse gelsin iyi değil kötü sonuçlanacağını söyleyen Süleyman Hurma, "Bu yönetim de kalsa yine kötüye gidecekti. Trabzonspor kim yönetirse yönetsin kötüye gidecek" dedi. 

"300 MİLYON DOLARLA GELSENİZ YİNE KÖTÜYE GİDER"

"Trabzonspor'da yönetimin değişimi olumlu yansımaz. 300 milyon dolar da getirseniz tüm borçları da kapatsanız hatta Chelsea kadrosunu alıp Trabzonspor'a transfer de etseniz, bir süre sonra yine aynı olur Trabzonspor kötü gitmeye başlar. Zira Trabzonspor'da kaybedenler sürekli değişiyor, kazananlar ise hep aynı kişiler. Ben Muharrem Usta başkan seçildiğinde de aynı şeyi söylemiştim. Çok güzel konuşuyor, çok başarılı, hasteneleri var, eğitimi var ama başarısız olacak. Çünkü Trabzonspor'da değişmeyen ve Trabzonspor'u başarısızlığa götüren bir guruh var. Yönetimin değil bu guruhun değişmesi gerekli. Şimdi Ahmet Ağaoğlu'nu da 20 yıldır tanıyorum. Başarılı bir arkadaşım ama maalesef o da başarısız olacak"

"TURNUVAYI ÇOK BEĞENDİM"

"U12 turnuvasını çok beğendim. Her taraf pozitif enerji ile dolu. Hem ülkemiz hem futbol adına çok sevindirici bir durum. Emek veren herkese teşekkür ediyorum. Bu çocuklar için bu yaşadıkları çok güzel anılar olarak kalacak. İmaj açısından da çok iyi bir önemi var. Bu turnuvaların devlet tarafından da desteklenmesi gerekiyor. 

Federasyonumuzun neye destek verip, neye vermemesini kestiremiyoruz. Önemli olan ülkemizin bu tip organizasyonlara nasıl yaklaştığı. Bunlara destek vermeliyiz. Turnuva şuana kadar gayet güzel görünüyor."

http://www.futbolarena.com
Kategori
SPOR

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.