Spigen Essential F301W ve F302W kablosuz hızlı şarj üniteleri! 4mm incelik içerir!

30
Skip (5)
Advert

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Advert
Ekleme Tarihi by admin
33 İzlenme
https://shiftdelete.net/parcali-gunes-tutulmasi-gerceklesecek

Ünlü aksesuar üreticisi Spigen'in yeni kablosuz şarj ürünlerinden Spigen Essential F301W ve Spigen Essential F302W modellerini inceliyoruz.

Spigen Essential F301W ile Essential F302W modellerini birbirinden ayıran 2 temel fark bulunuyor. Bunlardan birincisi Spigen Essential F301W modelindeki 9v'luk hızlı şarj desteği. İkincisi ise Spigen Essential F302W'nun 4mm inceliğindeki tasarımı.

Bu videomuzda Spigen'in hızlı şarj desteğine sahip olan Essential F301W ve 4mm inceliğindeki Essential F302W modellerini inceliyoruz.

Spigen Nano Liquid sıvı ekran koruyucusu işe yarıyor mu?
Spigen Essential F301W inceleme
İncelediğimiz Spigen Essential F301W, Qi kablosuz şarj standardını destekleyen tüm modellerle uyumlu bir şekilde çalışabiliyor. Daha hızlı şarj performansı için 9v çıkışı destekleyen Essential F301W, hem hızlı şarj desteğini bizlere sunuyor hem de bunu kompakt bir yapıda sunuyor. Piyasadaki pek çok hızlı şarj destekli kablosuz şarj ünitelerine göre daha kompakt yapıda bulunan Essential F301W, ayrıca ısı ve yüksek akım koruma gibi özelliklere de sahip.

Ürünün desteklediği giriş değerleri 5V / 2A ve 9V / 1.8A, çıkış değerleri ise 5V / 1A ve 9V / 1A olarak dikkat çekiyor.

Ürün kutusunun içerisinde adaptör bulunmuyor. Kutu içerisinden 1.2m uzunluğunda microUSB kablosu çıkıyor. Standart kablolardan biraz daha uzun olan bu kablo, özellikle masa kulanımında oldukça işe yarıyor.

Kablosuz şarj sırasında, telefonunuzda kullandığınız kılıflardan da etkilenmeyen kablosuz şarj cihazı, Spigen'in tüm kılıflarıyla uyumlu bir şekilde çalışıyor. Başka kılıflarla da kullanılabiliyor.Spigen Essential F302W inceleme
Aynı videoda inceleyeceğimiz iki üründen biri olan Spigen Essential F302W, 4mm inceliğinde bir kablosuz şarj ünitesi. Hızlı şarj desteğine sahip olmayan ürün, hem uygun fiyatlı hem de kompakt.

Otomobilinizde konumlandırabileceğiniz uygun bir bölüm varsa, orada bile değerlendirilebilecek olan Essential F302W, kompakt yapısıyla ve uygun fiyatıyla iddialı. 5V / 1A çıkışa sahip olan ürün, kablosuz şarj desteğine sahip her modeli bu güç çıkışıyla şarj edebiliyor.

Dilerseniz sizi iki modeli de incelediğimiz videomuzla baş başa bırakalım. İyi seyirler...

Teknoloji videoları ve teknolojiye dair her şey için kanalımıza ABONE Olun ►►https://goo.gl/ylUFmZ

Tüm İnceleme videolarımızı buradan izleyebilirsiniz
►► https://goo.gl/IIKYIK

ShiftDelete.Net‘i tüm sosyal ağlarda takip edin ;

Instagram ►► https://goo.gl/r4AJDv
Facebook ►► https://goo.gl/k1D1JL
Twitter ►►https://goo.gl/vTwhws
Google+ ►► https://goo.gl/6jRF18

ShiftDelete.Net YouTube hesabı, Türkiye'nin en büyük teknoloji sitesinin video kanalıdır.

ShiftDelete.Net ile en yeni teknoloji haberlerine, videolu olarak ulaşabileceksiniz.
Kategori
TEKNOLOJİ

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.