SONSUZUM (jungkook) ile hayal et 5. Bolum

30
Skip (5)
Print Photos Online

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Advert
Ekleme Tarihi by admin
23 İzlenme
Mv den sonra hiç iyi değilim harika ötesiydi anlatacak bir kelime henüz dünya alfabesinde yok saçmaladım kabul ediyorum ???? ama öyle degilmi ? Ve listenin hepsi benim favorim hepsinin anlamı benimm için ayrı güzel ama aralarından en çok hangisi derseniz vocal line olur çünkü jin'in sesini bu albümde xok duyuyoruz bu benim için harika birşey jin kendini kanıtladı seni çok seviyoruz KIM SEOK JİN şarkı adı tabiiki de # the truth untold ???? jin'in nakaratında oldum her neyse çok uzattım işte ybbbbbbb
Sabah uyandığımda üstümü değiştirip aşağıya kahvaltı için aile üyelerinin yanına indim.. merdivenlerin son basamağina geldiğimde kapı çalmıştı.. Bende tam kapıyı açmaya gidecekken çalışanlardan birisi kapıyı açtı.. bizim cüce sabah erkenden spora gitmişti anlaşılan.. beni görünce nefes nefese yanıma geldi
Jungsok : * günaydın prenses
Birgün elimde kalacak bu cüce
İnci : * Şuanda seni öldürmemi ister misin cüce dedim o da kaşlarını çatıp bana baktı
Jungsok : * cüce demesen olmaz demi
İnci : * Sende prenses deme o zaman dedim haklıyım ama sevmiyorum bu kelimeyi.. hiç aşık olmadığım için yapmacık geliyor bana bunuda Jungsok bildiği için sürekli söylemeye devam ediyor..
Jungsok : * oyle olduğun için söylüyorum prenses.. yeter ama dayanamadım kafasına hafif de olsa vurdum haketti cüce
Jungsok : * ahh neden vurdun ya
İnci : * Hiç konuşma hakettin cüce dedim ve omzumu onun omzu ile itip salona doğru yürüdüm o da arkamdan geliyordu..
Masaya geldiğimde selam verdim ve tam oturacaktim ki baktım cüce duş almadan masaya oturuyordu bende ona kızdım
İnci : * bu şekilde oturmuyacaksin degilmi
Dediğimde sandalyeye otururken bana anlamsiz bakışı atti..
İnci : * spordan geldin duş alıp gelsen daha iyi dedim ki bay jeon ve bayan jeon da benim bu söylediğime katıldıkları için başlarını onaylamak adına aşağı yukarı salladılar.. bizim kide oflayarak odasına çıktı..
Bende tabağımdan birşeyler alırken bayan jeon konuştu
Bayan jeon : * inci iyiki geldin kızım bir tek senin sözünü dinliyor.. özellikle de türkiye'den döndükten sonra iyice şımardı. .
Ben aslında aile işlerine karışan bir kız değilimdir.. ama Jungsok ayrı benim için kardeşim gibi bu yüzden de sürekli onun hatalarına kızıyorum..
İnci : * türkiye de aynıydı ama sanırım ben yanında olmadığım için kızacak kimsem yok diye düşünmüş olmalı ama geldiğime göre cüce ye biraz saygılı olmasını öğretsem iyi olacak dedim tatlı gülümsemem ile beni kendi kızları gibi seven ikinci ailem oldular.. biz kahvaltımızın ortasında iken cüce masaya geldi kahvaltıdan sonra hep birlikte salonda kahve içip sohbet ettik..
Jongsuk : * inci benim okulumda okuyacak olman nasıl bir duygu
İnci : * Neden senin okulun olduğu için ayrı bir özelliğe mi sahip cüce dedm
Jungsok : * Çünkü bu yakışıklı dostun da orada olacak da ondan dedi size söylemeyi unuttum galiba bizim cüce tam bir egoist..
İnci ; * huylu huyundan vazgeçmiyor dedim ve Jungsok hariç hepimiz kahkaha attık.. biraz daha sohbet ettikten sonra Jungsok un telefonu çaldı..
Jungsok : * tamam kuzen ben birazdan yanına gelirim dedi.. anlaşılan gizemli kuzeni ile bulusacakti..
Bay jeon Jungsok a dönüp
Bay jeon : * kook mu dedi Kook ismi olmalı diye düşündüm komik bir ismi varmış..
Jungsok : * Evet o bugün boş günü olduğunu ve beraber vakit geçirmek istediğini söyledi.... İşte yine beni unuttu bu çocuk...
Bay jeon : * inci de sizinle gelsin hem tanıştırmis olursun Kook ile
Bayan jeon : * Kesinlikle inci kızımı da götür dedi bende aslında merak ettiğim için cüce ye masum bakışlarım ile baktım belki onu ikna ederim diye..
Jungsok : * Üzgünüm ama şuanda onu kimse ile tanistiramayacagimi biliyorsunuz o istemeden bunu yapamam dedi bana üzgün bir şekilde bakıp.. bu çocuğu gerçekten çok merak etmeye başladım neden bu kadar gizli kalmak zorunda ki çok önemli birisi olmalı sanirim bende Jungsok u zor duruma sokmamak için
İnci : * Önemli değil ben tek başıma gezmek istiyordum zaten seuol u merak ediyorum dedim onlarda onayladı.. Jungsok hazırlanıp hemen çıkmıştı bende ailem ile kısa bir telefon konuşması yaptıktan sonra hazırlanmaya basladim.. hava çok fazla sıcak olduğu için kısa bir etek giydim üstüne de bol bir gömlek giydim spor ve sıktım makyajımı da yaptıktan sonra evdekilere selam vermek için aşağıya indim onlar burayı henüz bilmediğim için şoförleri ile gitmemi istediler bende onayladım.. daha sonra arabaya binip seuol sokaklarında gezmeye başladım.. Jungsok evden çıktığından beri benimle konuşmamış ti.. ne yaptıklarını çok merak ediyordum.. Bir sokağın başına geldiğimizde mağazalar ve cafeler dikkatimi çekmişti.. bu yüzden burada durup yürüyerek gezmek istediğimi söyledim şoföre... Bir süre yürüdükten sonra telefonumla uğraştığım için önüme bakmamıştım.. sert birşeye çarptığımi hissettim çünkü başım çok agirimisti.. elimle başımı tutup kafamı kaldirdigimda birisine çarptığımi gördüm..

Sizce kim düşündüğünüz kişi değildir belkide sıkıcı olabilir ama sizin için mutlu bir hikaye yapmaya çalışıyorum elimden bu kadar geliyor
Kategori
GÜNDEM

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.