Son Dakika- İş Adamı Canlı Yayında İntihara Kalkıştı.!

Advert

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Advert
Ekleme Tarihi by admin
23 İzlenme
Adana'da ekonomik sıkıntılar yaşayan akaryakıt istasyonu sahibi, intihara kalkıştı. İntihar girişimi sırasında canlı yayın yapıp helallik istedi.

Adana'da ekonomik sıkıntıları olduğunu öne süren M.Ö., (40) ailesine ait akaryakıt istasyonunda tabancayla intihar edeceğini söyleyerek, sosyal medyada canlı yayın yaptı.

35 MİLYON BORCU OLDUĞU ORTAYA ÇIKTI

Adana'da yaklaşık 35 milyon lira borcu olduğu ileri sürülen ve bu nedenle intihar girişiminde bulunan şahıs, vali, büyükşehir belediye başkanı ve emniyet müdürü olay yerine gelince ikna edildi.

Olay, Seyhan ilçesi  Mustafa Kemal PaşaBulvarı'ndaki bir petrol istasyonunda meydana geldi. İddiaya göre, saat 13.00 sıralarında bir süre önce petrol satın alan ve girdiği inşaat işleri de iyi gitmeyen ve yaklaşık 35 milyon lira borcu olan 40 yaşlarındaki M.Ö. petrol istasyonuna gelip maddi sıkıntıları nedeniyle babasıyla tartıştı. Bunun üzerine babası odadan çıkınca şahıs, kapıyı kilitleyip eline silah alıp intihar edeceğini söyledi.SOSYAL MEDYADAN CANLI YAYIN YAPTI

Babasının ikna çabalarına rağmen kapıyı açmayan M.Ö. için olay yerine çok sayıda polis, ambulans ve itfaiye ekipleri sevk edildi. Gelen ekipler de şahsı ikna edemeyince özel harekat polisleri devreye girdi. Bu sırada M.Ö. ise sosyal medya hesabı Facebook üzerinden canlı yayın yapıp herkesten helallik istemeye başladı.

BABASININ İKNA ÇALIŞMALARI SONUÇ VERMEDİ

Şahıs bir türlü ikna olmayınca olay yerine önce Adana Büyükşehir Belediye Başkanı  Hüseyin Sözlü, daha sonra Adana Emniyet Müdürü  Selami Yıldız, bir süre sonra da Adana Valisi  Mahmut Demirtaş geldi. Yaklaşık 30 dakikada belediye başkanı, vali ve emniyet müdürü, şahsı ikna etmek için çaba harcadı. 3 çabanın ardından saat 15.00'da şahıs elindeki tabancayı vererek ikna oldu.
Kategori
GÜNDEM

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.