Ölümle Yüzleştiren Dizi: Sorry for Your Loss | İnceleme (2018)

Advert

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Advert
Ekleme Tarihi by admin
9 İzlenme
Facebook Watch'un yeni dizisi Sorry for Your Loss'u çok beğendik!

Kaptan Marvel fragman incelemesi: https://goo.gl/Dr7xbX
Nüfusun %50'sini Öldürmek - Thanos: https://goo.gl/pYQe16

Loki dizisi geliyor! https://goo.gl/yqcgkk
Jim Carrey geri döndü: https://goo.gl/A9Tq4a

Neden kimse Clark Kent'in Superman olduğunu anlamıyor? https://goo.gl/fm5Ga9
Bu Sahnede Kamera Nerde? https://goo.gl/9qMhE6

Instagram sayfamız: https://goo.gl/UWFPG4
Twitter: https://twitter.com/filmelestiriler

Facebook’un dizi yaptığını biliyor muydunuz? Düzelteyim, Facebook’un bir dizi yaptığını ve çok iyi olduğunu biliyor muydunuz? Neyse, baştan anlatalım. Bu arada Searching filmini izlemediyseniz kesinlikle izleyin. Çok sevdik.

Netflix ve Amazon dışında Amerika’da bir sürü film ve dizi izleme platformu çıkıyor. Geçtiğimiz yıl Trump şirketlerden alınan vergilerde bir oynama yaptı ve bir anda Apple ve Facebook gibi şirketlerin kasasına bizim düşünemeyeceğimiz miktarda para girdi. Bu parayı da oraya buraya yatırım yapmak için kullandılar. Apple’ın Chris Evans’la yeni bir dizisi çıkacak. Facebook’sa bir sürü programın ardından sessiz bir şekilde Sorry for Your Loss dizisini yayınladı. Diziyi garip bir şekilde kendi facebook hesabınızdan ücretsiz şekilde izleyebiliyorsunuz. Arama tuşuna dizinin adını yazmanız yetiyor. Maalesef şu anda dizinin türkçe altyazısı yok. Ancak emininiz altyazılı versiyonu başka sitelerde bulabilirsiniz.

Hikayemiz şu ana kadar size tuhaf gelmiş olabilir. Daha da tuhaf olan dizinin gerçekten muhteşem olması.

Sorry for Your Loss, kocasını 3 ay önce kaybetmiş bir kadının hikayesini anlatıyor. Facebook’tan sosyal medyayla ilgili bir gençlik serisi bekleyebilirsiniz. Ancak karşımızda insanı çok iyi anlatan harika bir dizi var.

Ana karakterimiz kocasını kaybettiği için dizinin aşırı dramatik olmasını bekleyebilirsiniz. Dizide tabii ki dram var. Ancak dizide en iyi işlenen şey insanların küçük davranışları.

İlk bölümde ana karakterimizin hala dünyaya sinirli olduğunu görüyoruz. Herkes hayatına devam ederken kendisi insanların kocasını kaybettiğini unutmaması ve buna göre davranmasını istiyor. İnsanlara sürekli sinirleniyor ve kardeşi kocasının ölümünden sonra zor zamanlar geçirdiğini söyleyince sence ben nasıl hissediyorum, esas benim üzülmem gerek tarzında şeyler söylüyor. Etrafındaki insanlar bunun farkında olsa ve iyi davranmaya çalışsa da her uyardıklarında ana karakterimizin kurduğu duvarla karşılaşıyorlar. Her insan kendindeki problemlerin biraz da olsa farkındadır. Ancak bazen bunları değiştirmeye çalışmak veya yüzleşmek yerine üstüne gideriz.

Sorry for Your Loss yas tutmayı ve insan davranışlarını muhteşem bir şekilde anlatıyor. Dizinin senaryosu inanılmaz. Bizim işimiz size dizinin nasıl olduğunu anlatmak ama hala bu dizideki bazı anları anlatacak kadar kendimizi geliştiremedik. Dizide karakterlerin karar verme anları ve düşünceleri çok güzel anlatılıyor. Elizabeth Olsen da muhteşem oynuyor. Zamanlaması harika ve inanılmaz gerçekçi. Karakterin çoğu zaman konuşmasına gerek kalmıyor çünkü aklında ne olduğunu Elizabeth Olsen’nın gözlerinden görebiliyorsunuz. Kendisi senaryoyu 3 sene önce okumuş ve o zamandan beri diziyi hayata geçirmeye çalışmış.

Dizide karakterimizin kocasıyla olan hayatına flashbackler de görüyoruz. Sorry for Loss’un her bölümü yarım saat uzunluğunda ve dizimiz son derece sade. Hiçbir şey inanılmaz dramatik veya inanılmaz komik değil. Ancak dizi iyi bir kara-mizaha sahip. Bununla beraber de sürekli devam eden ve azalsa da geçmeyen bir yas var. Dizi bu yası karakterin sokakta bir köpek bulması ve sonra köpeği sahibini bulduğu için geri vermesi gerekmesi gibi hikayelerle tekrar hatırlatıyor.

Sorry for Loss son zamanlarda izlediğimiz en iyi dizilerden biri ve son zamanlarda izlediğimiz en iyi performansa sahip.

Büyük şirketlerin gerektiğinden fazla paraya sahip olmasının en sevindirici sebeplerinden biri de izleyici çekmek için bu tarz diziler yapmaları.

Kanala abone olun derdik ama bu video büyük ihtimalle sadece abonelerimize ulaşacak. Kanal büyüdükçe kitlemiz kemikleşmeye başlıyor. Özellikle de bu tarz herkese hitap etmeyen videolarda.

Şu dört videoyu izleyip eğlenebilirsiniz. Ya da dizinin linkini açıklamalarda paylaştık.

Hoşçakalın!

#DiziÖnerisi #FİLMEGİTMEDENÖNCE
Kategori
FRAGMANLAR

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.