Nisan ayında evlenmişlerdi! Seren Serengil Yaşar İpek'ten şok paylaşım

30
Skip (5)
Advert

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Advert
Ekleme Tarihi by admin
17 İzlenme
Aşkları, nişanları, evlilikleriyle ayrı ayrı olay yaratan Seren Serengil Yaşar İpek çiftinden yeni bir bomba mı geliyor? Daha önce acı bir şekilde bebeğini kaybeden Seren Serengil hamile mi? Ortaya atılan iddialar oldukça çarpıcı. Seren Serengil hamile mi? İşte o paylaşımlar.

Bir süre önce Yaşar İpek ile evlenen Seren Serengil hamile mi? Serengil'in yaptığı paylaşımlar herkesin kafasını karıştırdı! Seren Serengil bebek mi bekliyor? Yaşar İpek'in yakın arkadaşlarına "Teyze oluyorsun" yorumu Serengil'in hamile olduğu iddialarını doğrular gibi...

"MUTLULUĞUMUZU YAKINDA PAYLAŞIYORUZ" 4 gündür hastaneye gidip gelen Seren Serengil, "Her tarafımdan kan alındı biliyorsunuz. Kan pıhtılaşması vardı ve düşüklerim hep bu yüzdendi genetik testten tutun bir sürü kan testi ne kolum ne ayağım ne boynum delik deşiğim. Aman ne ağladım iğne fobim var çünkü ama şu an keyfim yerinde aile dostlarımızla mutluluğumuzu paylaşıyoruz yakında. Allah sizle de paylaşmayı nasip eder inşallah. "Serengil'in bu paylaşımı ise akıllara hamile kalmak için tedavi gördüğü iddialarını getirdi.

"TEYZE OLUYORSUN"; Bu olayın ardından Yaşar İpek'in yakın kız arkadaşlarına "Aşığım bu arkadaşına hadi teyze oluyorsun" yorumu bebek iddialarını adeta doğruladı.

Seren Serengil'in paylaşımında yumurtadan bebek çıkan emojisini koyması da dikkatlerden kaçmadı.

#Aşkları #nişanları #evlilikleriyle #ayrı #ayrı #olay #yaratan #Seren #Serengil #Yaşar #İpek #çiftinden #yeni #bir #bomba #mı #geliyor #Daha #önce #acı #bir #şekilde #bebeğini #kaybeden #Seren #Serengil #hamile #mi #Ortaya #atılan #iddialar #oldukça #çarpıcı #Seren #Serengil #hamile #mi #İşte #o #paylaşımlar#htube #tv #htubetv #htube #magazin #haber #güncel #sondakika #söylemezsemolmaz #duymayankalmasin #artiksusma #söylemezsem #olmaz #soylemezsenolmaz #duymayan #kalmasin #artik #susma #2018

►ABONE OL: https://goo.gl/tQaWT9
►IKINCI KANALIMA ABONE OL: https://goo.gl/W5heP3
►PAYLAS, BEGEN & YORUM IÇIN: https://youtu.be/NYyCmx3ukQ4
Kategori
GÜNDEM

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.