Meral Akşener Seçim Sonrası İlk Açıklama Tek Part Full İzle 26 Haziran 2018

30
Skip (5)
Print Photos Online

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Ekleme Tarihi by admin
22 İzlenme
Basın Açıklaması
Meral Akşener nerede Meral Aksener'den sert sözler Meral Akşener'den ilk basın açıklaması full hepsini izle tamamı
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, partisinin genel merkezinde, yeni seçilen milletvekilleri ve Genel İdare Kurulu üyeleri ile toplantı gerçekleştiriyor. Akşener, toplantının ardından basın açıklaması yaptı.
Akşener Genel Başkanlığında yola devam edilecek

Partimizin en yetkili olan organı olan Genel İdare Kurulunun kararı, bütün zor şartlar ve imkansızlıklar içinde alınan bu sonucun, ülkemiz ve milletimizin geleceğe olan umudunu artıran bir büyük kazanım olduğu yönündedir.. Genel İdare Kurulumuz, ülkemiz siyasetinin merkezine yerleşmiş olan İYİ Parti'nin benim Genel Başkanlığımda yola devam etmesi kararında olduğunu güçlü bir şekilde belirtmişlerdir. Kendilerine huzurlarınızda bu güvenleri için teşekkür ederim.

Bildiğiniz gibi biz İYİ Parti olarak 8 ay önce Türkiye'de gerginliği azaltmak, huzuru getirmek, devlet ve insan arasında oluşan uçurumu gidermek ve ülkemize nefes aldırmak için yola çıktık. Çünkü Türkiye'nin demokrası ve hukuk, dış politika, ekonomi, eğitim, güvenlik gibi pekçok sahada derin bir krizde olduğuna, üretmemiz gerekirken tüketim odaklı bir topluma dönüştüğümüze, bunun ülkeyi getirdiği noktayı, toplumsal çürümenin boyutlarını görerek yeni bir bakış açısıyla tüm bu meselelerin çözülebileceğine inandık. Bugün de aynı inancı taşımaktayız. Milletimizin büyük çoğunluğunun da bunun farkında olduğunu biliyoruz.

Ben ve dava arkadaşlarımın hem partimizin kuruluş sürecinde hem de sonrasında karşılaştığımız tüm engellemelerde büyük millet, güçlü devlet şiarının ışığıyla kararlılığımızdan bir an bile vazgeçmedik. İktidar tarafından tüm araçlar kullanılarak sayısız engeller, tehditler ve iftiralarla karşılaştık. Bir adım bile geriye çekilmedik. Daha 7. ayımızdayken siyasetin ikili yapısı arasına sıkışmış, milleti umutsuz bırakılmış Türkiye'nin siyasal iklimini değiştirdik. Çok adaylı Cumhurbaşkanlığı seçiminin önünü açarak milletimize nefes aldırdık.

İYİ Parti 24 Haziran seçim sürecini anlamlandıran bir partidir. Bu anlamlandırmayı parlamento çalışmalarımıza da taşıyacağımız, milletimiz adına daha azimle çalışacağımız kesindir.

Genel İdare Kurulumuz, siyasete ve millete verdiğimiz sözleri devam ettirme kararlılığını ifade etti. Bugün daha güçlüyüz. TBMM'de grubumuzla daha güçlü bir mücadele vermeye kararlıyız. Herkes şunu bilsin ki, İYİ Parti Türkiye'nin uzun süredir eksikliğini hissetttiği merkez parti eksikliğini hem de girdiği ilk seçimde gidermiştir. Milletimiz bundan sonra ikili yapıya mahkum olmadıklarını görecekler. Doğru adresin kendilerini o tarafa bu tarafa çekiştirmeyen, herkesi kucaklayan İYİ Parti olduğunu görecektir. Bizlere düşen de İYİ Parti'nin çözümcü, Türkiye'yi geleceğe taşıyacak bir yapı olduğunu göstermektir.
Meral Akşener tehdit açıklaması tehdit ki edildi
meral akşener seçim sonrası açıklama sorulara cevap verdi basın toplantısı
FLAŞ Meral Akşener'den Muharrem İnce'nin sözlerine yanıt
Meral Akşener'den Muharrem İnce'ye cevap !!!
Geçmişim bugünün teminatıdır
Recep tayyip erdogan chp mhp muharrem ince akp kemal kilicdaroglu temel karamolloglu meral akşener izle full hepsini izle tamamını izle selahattin demirtaş

Paylaşşş! Abone OL!!!!
Kategori
GÜNDEM

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.