Advert

İYİ Partili Mine Koraş genç çocuğu böyle rencide etti

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Ekleme Tarihi by admin
1,000 İzlenme
İşte Zillet İttifakı zihniyeti! Genç çocuğu kendini bilmez İYİ Partil Mine Koraş böyle rencide etti

Dini, milli ve yerli hassasiyetlere fırsat buldukça saldıran Zillet İttifakı'nın yeni hedefi AK Parti broşürleri dağıtan bir genç oldu. Pendik'te AK Parti'nin seçim çalışmaları kapsamında gönüllü olarak broşür dağıtan bir genç, kimler tarafından finanse edildiği açıkça bilinen Meral Akşener'in militanı İYİ Parti Pendik İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Mine Koraş'ın alaycı tavrına ve provokatif sorularına maruz kaldı.

İYİ Partil kadın kapısına gelen genci küçük düşürmeye çalıştığı anları videoya kaydederek sosyal medya hesabından paylaştı

AŞAĞILAMAYA ÇALIŞTI

Önce gençten broşür alan İYİ Partil Koraş, "Sen andımızı biliyor musun? Oku bakayım andımızı. Seni sorguya çekiyorum" sözleriyle taciz etti. İYİ Partili Koraş'ın "Bitti mi çaylarınız, makarnalarınız" gibi kışkırtıcı sorularını olgunlukla karşılayan gencin tavrı dikkat çekti. Kışkırtıcı sorularını saygısını bozmadan yanıtlayan genç provokasyona gelmeyerek o anları kaydeden Koraş'ın amacını tersine çevirdi.

GENCİN TAVRI DİKKAT ÇEKTİ

Genç yine saygıda ve efendilikte ödün vermezken, Mine Koraş "Seni videoya çekiyorum. Ne mezunusun? Ben Türk milliyetçisiyim" diyerek gösterdiği bu tavırla aslında 'Türk milliyetçisi' değil ne kadar saygısız olduğunu gösterdi. Genç, tüm saldırgan tavırlara rağmen duruşunu bozmadı.

İYİ PARTİ'Lİ OLDUĞU ORTAYA ÇIKTI

Türk milliyetçisi olduğunu iddia eden Koraş'ın İYİ Parti Pendik İlçe Yönetim Kurulu Üyesi olduğu ortaya çıktı.

Yaptığı paylaşımın altına gelen yorumlara cevap veren Mine Koraş, "Bu çocuk uyuşturucu bağımlısı olsa, bu zihniyetin eline düşmesinden çok daha iyi" sözleriyle bir skandala daha imza attı.


#haber #gündem #sondakika

Son dakika ve en güncel haberler için
http://facebook.com/takvim
http://plus.google.com/+takvim
http://instagram.com/takvim
https://twitter.com/takvim
Kategori
Broşür

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.