GTA 5'İN BİR ADIM ÖTESİ: Tüm zamanların en detaylı oyunu! Red Dead Redemption 2!

30
Skip (5)
Print Photos Online

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Ekleme Tarihi by admin
30 İzlenme
https://shiftdelete.net/red-dead-redemption-2-inceleme-ps4

Red Dead Redemption 2 inceleme videosu ile karşınızdayız. Uzun süredir merakla beklenen ve Rockstar Games'in en yeni oyunu olarak göze çarpan Red Dead Redemption 2 PS4 ve Xbox One kullanıcıları için 26 Ekim Cuma günü satışa sunuldu. Vahşi batı konseptini, GTA 5'ten alışkın olduğumuz açık dünya konseptiyle birleştiren yapım, müthiş bir ilgi toplamayı başardı. Peki, gerçekten ne kadar iyi bir oyun?

Bu arada şimdiden söyleyelim. İlk oyunda olduğu gibi Red Dead Redemption 2 PC için ne yazık ki piyasaya sunulmadı. İlk RDR uzun süre PC için beklenmiş olsa da, yapım her zaman konsola özel olarak kaldı. Şimdiyse oyunun PC'ye çıkacağı söyleniyor olsa da, uzunca bir süre böyle bir durumun yaşanması beklenmiyor.

Red Dead Redemption 2 inceleme

İlk oyunun da öncesinde geçen RDR 2, bu kez bizleri Arthur Morgan ve Dutch'ın çetesinin en iyi dönemlerine götürüyor. İlk oyunun ana karakteri olan John Marston bu oyunda yan karakter olarak yer alıyor ve hikayenin bazı yerlerinde yine karşımıza çıkıyor. Ama anlatılan olaylar ve yaşananlar geçmişe ait olduğu için, daha çok bu ünlü çetenin yaşadıklarına odaklanıyoruz.

RDR 2 öncelikle detaycılığıyla dikkat çekiyor. GTA 5 ile detaycılık anlamında büyük işler başaran Rockstar ekibi, geçen 5 yılın ardından çıtayı inanılmaz yükseltmiş durumda. Arthur'un animasyonlarından tutun da envanter sistemine kadar her şey detaya boğulmuş durumda. Buradaki "boğulma" ifadesi sizi korkutmasın. 

Red Dead Redemption 2 detayları inanılmaz bir duruluk ve doğal devinim ile bizlere sunuyor. Böylece RDR oynarken her saniye şaşırtıcı bir olay görebiliyor ve her saniye çevrenizdeki güzelliklere hayran kalabiliyorsunuz.

Teknoloji videoları ve teknolojiye dair her şey için kanalımıza ABONE Olun ►►https://goo.gl/ylUFmZ

Tüm İnceleme videolarımızı buradan izleyebilirsiniz
►► https://goo.gl/IIKYIK

ShiftDelete.Net‘i tüm sosyal ağlarda takip edin ;

Instagram ►► https://goo.gl/r4AJDv
Facebook ►► https://goo.gl/k1D1JL
Twitter ►►https://goo.gl/vTwhws
Google+ ►► https://goo.gl/6jRF18

ShiftDelete.Net YouTube hesabı, Türkiye'nin en büyük teknoloji sitesinin video kanalıdır.

ShiftDelete.Net ile en yeni teknoloji haberlerine, videolu olarak ulaşabileceksiniz.
Kategori
TEKNOLOJİ

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.