FutbolArena, U12 İzmir Cup'ta

30
Skip (5)
Online Print Photos

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Advert
Ekleme Tarihi by admin
36 İzlenme
Altınordu kulübü ve Petrol Ofisi'nin katkıları ile düzenlenen İzmir Cup U12 turnuvasını yerinde takip eden FutbolArena, turnuva ile ilgili olarak yöneticilerin görüşlerini aldı.

"BEŞİKTAŞ İZMİR CUP U12 TURNUVASINDAN ÇEKİLDİ"

Altınordu İcra Kurulu Üyesi Ali Ergöçmez yaptığı açıklamada Alex'in gelmiş olmasının önemine değinirken, "Alex'in gelişi çok önemliydi. Geçtiğimiz yıllarda yaşanan aksilikler nedeniyle getirememiştik. Alex buraya gelmekten dolayı çok mutlu oldu. Alex, Brezilya'da artık Altınordu'yu da temsil edecek." dedi.

Beşiktaş'ın turnuvadan çekildiğini de söyleyen Ergöçmez, "Beşiktaş turnuvadan çekildi. Çünkü yaşıtlarına göre fiziki olarak yapıları diğer çocuklardan üstündü. Haksız rekabet olmaması adına turnuvadan çekildiler." ifadelerini kullandı.

UMUT KÖSE: "ALEX TURNUVAYI HEMEN BENİMSEDİ"

Altınordu Etkinlikler Direktörü Umut Köse de Alex'in katkısına dikkat çekerken, "Alex altyapıya çok önem veren biri. Kendisine burayı anlatmak çok zor olmadı. Hemen benimsedi ve katkı vermeye çalıştı." ifadelerini kullandı.

Umut Köse organizasyonla ilgili olarak ise "Her maçı burada oynatabilme lüksüne sahibiz. 10 tane sahamız olmasına rağmen 8 tanesini kullanıyoruz. En büyük avantajımız dağınık bir turnuva olmaması. Herkes burada iç içe." şeklinde konuştu.

http://www.futbolarena.com
Kategori
SPOR

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.