FutbolArena haber turu (20 Nisan 2018)

30
Skip (5)
Print Photos Online

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Ekleme Tarihi by admin
26 İzlenme
FutbolArena TV ekibi 20 Nisan Cuma gününden öne çıkan haberleri derledi.

Fenerbahçe ve Beşiktaş arasında oynanan Ziraat Türkiye Kupası Yarı Final müsabakasında yaşanan olaylar nedeni ile yarı kalırken gözler TFF'ye çevrildi. Türkiye Futbol Federasyonu ertelenen Fenerbahçe, Beşiktaş derbisi hakkında kararını vermek için toplanıyor. Alınan son dakika kararına göre Türkiye Futbol Federasyonu, tatil edilen derbiyle ilgili kararını vermek için çarşamba günü toplanacak.


Eski Türkiye Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu Üyesi Avukat Taner Ünlü, tatil edilen Fenerbahçe - Beşiktaş rövanş maçını FutbolArena'ya değerlendirdi.Taner Ünlü: "Bu maçın sonucu için temsilci raporlarına göre karar verilecek. TFF, hakemin maçı yarıda bırakma nedenlerini geçerli görürse hükmen mağlubiyet cezası çıkabilir" diye konuştu.

Fenerbahçe yöneticisi Şekip Mosturoğlu, Beşiktaş derbisinin tatil edilmesinin ardından FB TV'de canlı yayında açıklamalarda bulundu. Fenerbahçe yöneticisi Şekip Mosturoğlu, Beşiktaş derbisinin tatil edilmesinin ardından FB TV'de canlı yayında açıklamalarda bulunurken"Türk futboluna operasyon yapıldı" dedi.

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Ziraat Türkiye Kupası'nda olaylı geçen ve tatil edilen Beşiktaş derbisinin ardından resmi internet sitesinden yazılı bir açıklama yayınladı. Aziz Yıldırım: "Türkiye'nin gözleri önünde stadımızda adeta 3 Temmuz olaylarının devamı niteliğinde yeni bir senaryo devreye sokuldu. En ufak saha olayının “maç tatili” için sebep olarak arandığı bir operasyona alet edilmekten Fenerbahçe camiası adına utanç duyuyorum" dedi.

Ziraat Türkiye Kupası Yarı Final rövanş maçında çıkan olaylar sonrası yaralanan Şenol Güneş'in tedavi gördüğü hastaneye giden Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, burada basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.  Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, olaylı derbisi sonrası yaptığı açıklamada, "Bu bir güvenlik zafiyeti" dedi.

Ziraat Türkiye Kupası yarı finalinde oynanan olaylı Fenerbahçe - Beşiktaş derbisinde koridorlarda yaşanan kavgadan görüntüler.

http://www.futbolarena.com
Kategori
SPOR

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.