Erdoğan Moody's'e Sert Tepki Gösterdi!

30
Skip (5)
Online Print Photos

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Ekleme Tarihi by admin
39 İzlenme
Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Kimi kredi derecelendirme kuruluşlarının oyunlarına bakmayın. Onların tek derdi Türkiye'yi köşeye sıkıştırarak bundan nemalanacak olanlara yer açmaktır. Artık bu oyunlara kendi piyasamızda, uluslararası piyasalar da itibar etmiyor." dedi.

Detaylar;

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Genel Merkezi'nde Siyaset Akademisi'nin açılış töreninde konuşuyor.


Konuşmasında Moody's'in not indirim kararına tepki gösteren Erdoğan, "Kimi kredi derecelendirme kuruluşlarının oyunlarına bakmayın. Onların tek derdi Türkiye'yi köşeye sıkıştırarak bundan nemalanacak olanlara yer açmaktır. Artık bu oyunlara kendi piyasamızda, uluslararası piyasalar da itibar etmiyor." ifadelerini kullandı.
Her an Afrin'e girebiliriz

Erdoğan terör örgütlerine yönelik Afrin'de başlatılan Zeytin dalı Harekatı kapsamında iyi bir noktaya gelindiğini ifade ederek, "Etkisiz hale getirilenlerin sayısı 3171 oldu. Afrin merkez kuşatılmış vaziyette. Her an merkeze girmekle karşı karşıyayız" dedi.

Erdoğan, "Bugün Afrin'deyiz, yarın Münbiç'te olacağız. Ondan sonraki gün teröristleri Fırat'ın doğusunda Irak sınırına kadar kovalayacağız" diye konuştu.
Kategori
GÜNDEM

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.