EasyCep ile güvenli telefon alışverişi nasıl yapılır? - Telefon almak ve satmak artık çok kolay!

30
Skip (5)
Advert

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Ekleme Tarihi by admin
27 İzlenme
https://shiftdelete.net/easycep-ile-guvenli-telefon-alisverisi-nasil-yapilir

#easycep #easycepnedir?

Telefon alışverişleri, çoğu zaman zorlayıcı süreçlerden oluşabiliyor. Bunların başında, satmak veya almak istediğiniz telefonun olması gereken fiyata alınıp satılması geliyor. Bir diğer etken ise, alacağınız telefonun fiziksel ve yazılımsal olarak iyi kondisyonda olması. Satacağınız telefonun, geriye dönük verilerinin tamamen silinmiş olması da çok önemli bir konu. İşte bu konularda tereddütler yaşayanlar için EasyCep sitesini inceledik. EasyCep ile güvenli telefon alışverişi  nasıl yapılır? Bu sorunun yanıtı videomuzda. Peki, EasyCep nedir?

EasyCep nedir?
EasyCep, akıllı telefon alım satımı yapabileceğiniz güvenli e-ticaret platformudur. Site üzerinden, satmak istediğiniz akıllı telefonu, hasarlı bile olsa satabilirsiniz. Üstelik, bu işlem sırasında, kişisel verilerinizin tamamı geri dönüşümsüz bir şekilde siliniyor. Satmak istediğiniz telefonu ücretsiz olarak kargolayabilmek de önemli bir avantaj.


EasyCep ile telefon satışına ek olarak, yeni bir akıllı telefon da satın alabilirsiniz. Anasayfadaki dönlendirmeleri takip ederek, hem satış hem de alış işlemlerinizi son derece kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Satın alacağınız telefonlar, fiziksel ve yazılımsal olarak tamamen yenilenmiş ve sıfırlanmış durumda olur. Üstelik, satın aldığınız telefonları, ücretsiz kargo ile teslim alabilirsiniz. İstanbul içinde ise Scotty ile saat 17:00'a kadar yapılan alışverişiniz, en geç 3 saat içerisinde teslim edilir.

Sistemde yer alan telefon modellerinden biri sahipseniz, telefonunuza ait, kapasitesi bilgisi, fiziksel durum gibi detayları girerek, sistemden size gelecek olan teklifi değerlendirebilirsiniz. Size sunulan teklifi, banka havalesi veya site içerisinde yüzde 10 bonus ile kullanabileceğiniz para olarak almanız da mümkün. , sistem içinde alışveriş yapmak istediğinizde, satacağınız telefon size maddi avantaj sağlayacaktır. 

Sistemin size sunduğu bir diğer önemli avantaj ise para iadesi. Memnun kalmadığınız bir alışveriş sonrasında, 14 gün içinde koşulsuz para iadesi imkanı sizleri bekliyor. Bu sayede, alışverişleriniz çok daha güvenilir hale geliyor.

Bu linke tıklayarak, EasyCep'in web sitesine ulaşıp, satmak istediğiniz telefonu hasarlı veya hasarsız şekilde uygun teklifler ile satabilirsiniz. Alışverişlerinizi, pazarlık stresi, veri güvenliği kuşkusu ve fiziksel anlamda tamamen yenilenmiş bir telefon alarak tamamlamak isteyenler için, bu güvenilir servisin nasıl çalıştığını inceledik.

Tüm İnceleme videolarımızı buradan izleyebilirsiniz
►► https://goo.gl/IIKYIK

ShiftDelete.Net‘i tüm sosyal ağlarda takip edin ;

Instagram ►► https://goo.gl/r4AJDv
Facebook ►► https://goo.gl/k1D1JL
Twitter ►►https://goo.gl/vTwhws
Google+ ►► https://goo.gl/6jRF18

ShiftDelete.Net YouTube hesabı, Türkiye'nin en büyük teknoloji sitesinin video kanalıdır.

ShiftDelete.Net ile en yeni teknoloji haberlerine, videolu olarak ulaşabileceksiniz.
Kategori
TEKNOLOJİ

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.