Bunun Adı Vicdansızlık! Engelli Genci Bu Hale Getirdiler

30
Skip (5)
Advert

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Ekleme Tarihi by admin
32 İzlenme
Çorum’da engelli bir genç kimliği belirsiz kişi veya kişilerce darp edildi. Gözünde ve kolunda morluklar oluşan engelli gencin ailesi suçluların bulunarak cezalandırılmasını istiyor.

İhlas Haber Ajansı YouTube Kanalına Abone Olmak İçin:
► http://bit.ly/IHA-Abone

Olay, hafta sonu meydana geldi. İddialara göre, Güler Kayacı akşam eve gelmeyen oğlu Alperen Kayacı’yı aramak için dışarı çıktı. Esnaflara ve vatandaşlara oğlunu soran anne Kayacı, daha sonra oğlunu PTT Merkez Şubesi’nin arkasında darp edilmiş halde buldu. Bunun üzerine anne kayacı, engelli oğlunu alarak hastaneye götürdü. Burada tedavisi yapılan engelli genç tedavisinin ardından taburcu edildi.

Oğlunun darp edilmesine tepki gösteren anne Güler Kayacı, oğlunun yüzde 70 engelli olduğunu söyledi.

Oğlunun akşam gelmemesi üzerine evden çıkarak çocuğunu aramaya başladığını dile getiren anne Kayacı, “Çocuğumu tanıdıkları için esnaflara nerede olduğunu sordum. Daha sonra PTT’nin oraya gittim şok oldum. Gittiğimde çocuğun ağzı ve burnundan leş gibi kan kokusu geliyordu” dedi.

“Benim engelli evladıma bunu yapan yarın bütün engellilere ne yapmaz” diye soran anne Kayacı, “Bunlar ortalıkta gezmesin adalet yerini bulsun. Ellerini kollarını sallayarak bu engelli çocuklara bu eziyeti vermesinler” diye konuştu.

Çocuğuna darp edenleri görenlerin emniyet güçlerini aramalarını isteyen anne Kayacı, “Ellerimi tuttular arabaya bindirdiler diyor. Üç gündür olayın şokunu üzerinden atamıyor. Alperen’i kim otomobile aldıysa, polisi arasın. Kimsenin yanına yaptığı kar kalmasın. Bütün engellilerimiz evlerinde saklı kalmasın. Onların gezmek hakkı yok mu? Benim çocuğumun kimseye zararı yok. Küfür bilmez, kimseye zarar vermez. Yol boyu gider yol boyu gelir. Alperen’i gören herkes adaletin yerini bulmasını istiyor. Çocuğum hata yaparsa arasınlar polisi arasınlar ve bize bildirsinler. Korunmasız halde çocuğu kollarından tutup vurmuşlar” şeklinde konuştular.

#haber #gündem #sondakika #news #haberler #engelli #dayak #şiddet #çorum

================================

İhlas Haber Ajansı Resmi Web Sitesi
► http://www.iha.com.tr

İhlas Haber Ajansı Sosyal Medya Adresleri
► https://facebook.com/iha.com.tr
► https://twitter.com/ihacomtr
► https://instagram.com/ihacomtr/
► https://plus.google.com/+ihatr_ihacomtr/

İhlas Haber Ajansı hakkında
http://www.iha.com.tr/hakkimizda.html

İhlas Haber Ajansı’na ulaşmak için
►http://www.iha.com.tr/hakkimizda.html
Kategori
GÜNDEM

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.