'Bir Kadın Bir Erkek' dizisiyle tanınmıştı ekranlara geri dönüyor!

30
Skip (5)
Advert

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Ekleme Tarihi by admin
18 İzlenme
'Bir Kadın Bir Erkek' dizisiyle tanınmıştı ekranlara geri dönüyor!

Demet Evgar ile başrolünü paylaştığı 1 Kadın 1 Erkek' dizisiyle tanıdığımız oyuncu Emre Karayel, yaklaşık dört yıl ara verdiği ekranlara geri döndü. Karayel, ATV'de bugün başlayacak olan 'Kocaman Ailem' adlı dizide farklı bir rolle izleyici karşısına çıkacak. Sabah'a konuşan 45 yaşındaki başarılı oyuncu Emre Karayel diziyi ve bilinmeyenlerini anlattı. İşte Emre Karayel'in röportajından satırbaşları...

Hem tiyatro, hem dizi; ikisine birden nasıl yetişiyorsunuz? - Aslında bu tempodan baya uzaklaşmıştım üç-dört yıldır. İşleri severek yapınca sorun olmuyor. Neşet Ertaş, "Ne zaman aşk biter, o zaman yorulur insan" diyor ya; bizimki de o misal. Ben Eylül'e kadar dizi yapmak istemiyordum ama yapımcımız Banu Akdeniz beni ikna etti. Şu an bu kadar sıcak bir aile dizisi çok yok kanallarda.

Ne anlatıyor dizi? - 'Kocaman Ailem', benim canlandırdığım 'Şinasi'nin abisi 'Hulusi'nin geçmişte ahını aldığı kadınları bulup onların gönlünü alma niyetiyle başlıyor. Ancak 'Hulusi' üç tane çocuğu olduğunu öğreniyor. Çok da cimri biri. Bir şekilde bütün aile aynı eve gelmeye karar veriyor, olaylar gelişiyor. Komediyle dram bir arada.

Şinasi' nasıl biri? - 'Şinasi', abisi 'Hulusi'nin sucuk firmasında çalışıyor. Abisi ona hep kol kanat germiş, 'Şinasi' de abisine ölümüne bağlı saf, temiz bir kardeş.

Aileniz iktisadı bırakıp oyunculuğa geçmenizi nasıl karşıladı? - Tabii bunu aileye kabul ettirmek kolay bir şey değil. Biraz cesur bir adammışım ben. Sınavda bile, "Hocam; alacaksanız burslu alın, yoksa okuyamam" demiştim Cüneyt Gökçer'e. İnandığım şeylerin peşinden koşmaktan hiç korkmadım.

Atlarla da aranız iyi... - Evet. Babamın atları varmış küçükken. Dedem vefat edince onun atlarını satmışlar, çok ağlamış. Ben de "İleride param olursa sana o atları alacağım" demiştim. Ama yarış atı hayal etmemiştim. (Gülüyor)

Öte yandan Emre Karayel Ekşisözlük'e 'Bir Kadın Bir Erkek' dizisinden rol arkadaşı Demet Evgar hakkında çok önemli itiraflarda bulunmuştu. Bir suserın(ekşisözlük yazarı) “İçinizden bile olsa ‘Bu kadından çok hoşlanıyorum’ demediniz mi? ” sorusuna şu yanıtı vermişti: "Demedim desem yalan olur. Onu bir kadın olarak her zaman çok beğendim. Ancak biz o tarz olaylara girseydik, işin sonunu getiremezdik! ”

45 yaşındaki Karayel, “O kadar öpüşüp koklaştınız, gönlünüz hiç mi kaymadı? ” sorusunu da “Gönlüme stent taktım. Ara sıra gevşetsem de hemen sıktım tabii” diye yanıtlamıştı.

Evgar’ı tavlamak isteyen bir hayranına da şu tüyoyu vermişti: “İyi yemek yapmayı bilmeniz şart. Çünkü lezzetli yemeği çok sever. ”

#'Bir#Kadın#Bir#Erkek'#dizisiyle#tanınmıştı#ekranlara#geri#dönüyor!#Demet #Evgar #ile #başrolünü #paylaştığı #1 #Kadın #1 #Erkek #dizisiyle #tanıdığımız #oyuncu #Emre #Karayel #yaklaşık #dört #yıl #ara #verdiği #ekranlara #geri #döndü #Karayel #ATV #de #bugün #başlayacak #olan #Kocaman #Ailem #adlı #dizide #farklı #bir #rolle #izleyici #karşısına #çıkacak #Sabah #a #konuşan #45 #yaşındaki #başarılı #oyuncu #Emre #Karayel #diziyi #ve #bilinmeyenlerini #anlattı #İşte #Emre #Karayel #in #röportajından #satırbaşlarıNeVarNeYok # #magazin #haber #güncel #sondakika #söylemezsemolmaz #duymayankalmasın #artıksusma #söylemezsem #olmaz #soylemezsenolmaz #duymayan #kalmasın #artık #susma #2018


ABONE OL !: https://goo.gl/CLWhWo https://youtu.be/IhDeGobo3lE
Kategori
GÜNDEM

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.