Aynı Hastanede Çalışan 16 Hemşire Aynı Anda Hamile Kaldı - Peki Bu Nasıl Oldu?

30
Skip (5)
Print Photos Online

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Ekleme Tarihi by admin
26 İzlenme
Aynı Hastanede Çalışan 16 Hemşire Aynı Anda Hamile Kaldı - Peki Bu Nasıl Oldu?
► Kime Diyorum’a Abone Olmak İçin Tıklayın ► http://goo.gl/YyNpd7
► Web adresimiz : https://www.kimediyorum.net/
► Instagram adresimiz: https://www.instagram.com/kimediyorum_yt
► Yeni videolardan anında haberdar olmak için abone olmayı ve bildirimleri açmayı unutmayın..
► Telif sorunları için lütfen bize yazın: ytkimediyorum@gmail.com
► For copyright matters please contact us at: ytkimediyorum@gmail.com

Konu:
Anne olacağını öğrenmek, her kadın için şüphesiz hayatının en özel anlarından biridir. Hamilelik sürecinde hayat her zamankinden daha zor olsa da çoğu kadın bu süre içinde de çalışmaya devam eder. doğum ile birlikte yaşanan zorunlu izinler ise zaman zaman bazı işverenlerin pek de hoşuna gitmeyebilir.

Abd’nin Arizona eyaletindeki mesa banker dessert hastanesi’nde ise sıra dışı bir olay yaşandı. yoğun bakımda görevli 16 hemşire, aynı anda hamile kaldı. kısa süre içinde gözle görülür bir hale gelen gebeliklerle hastaların bile dikkatini çeken 16 hamile hemşire birlikte bir basın toplantısı düzenledi.

Oldukça eğlenceli anların yaşandığı toplantıda herkes böyle bir tesadüfün nasıl gerçekleştiğine ilişkin fikir yürüttü. kimi hemşireler “hastanenin suyunda bir şey var” derken kimileri Noel tatilinin işe yaradığını söyledi. Toplantıda konuşan yoğun bakım doktoru da hemşirelerin arasında gizli bir anlaşma olduğundan şüphelendiğini belirtti. Hemşireler ellerinde “rahatla, benim annem bir hemşire” yazılı zıbınlarla medyaya poz da verdiler.

Basının yoğun ilgi gösterdiği 16 hamile hemşireden ilki, eğer bir sorun yaşanmazsa Eylül’de doğum yapacak. Ardından peş peşe yaşanacak doğumlar ocak ayına kadar sürecek.Hastane yönetimi hamile personeli için özel önlemler de aldı. Bu hemşireler riskli olacak hastalıklarda görev yapmayacak. Bu bölümlerde henüz hamile kalmamış olan diğer arkadaşları onlara destek verecek.

Gelecek hafta bebeklerin gelişini bir partiyle kutlayacak hemşireler ardından 3 aylık doğum iznine ayrılacak. toplamda 160 hemşirenin görev yaptığı hastanede, personelin yüzde 10’unun doğum izninde olmasının sıkıntı yaratıp yaratmayacağı ise henüz bilinmiyor.
Kategori
MERAK

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.