ModaCruz İle Ünlülerin Dolaplarını Keşfedin

ModaCruz, online bir moda platformu olup sizlere pek çok markanın ürününü daha uygun fiyatlara ikinci el olarak alma ve satma şansı sunmaktadır. Bu şekilde istediğiniz markanın ürünlerini görebilirsiniz, kendi kullanmadığınız ürünlerin de satışını yapabilirsiniz. İkinci el kıyafet satışı için ilk olarak ModaCruz.com sayfasına üye olmanız gerekmektedir. Üye olduktan sonra satmak istediğiniz kıyafetin fotoğraflarını çekerek ve beden bilgisi vererek fiyatlandırabilirsiniz. Dolabınız ziyaretçi aldıkça ürünleriniz daha hızlı bir şekilde atılacaktır. Bu yüzden dolabınızı sosyal medya platformlarında da paylaşabilirsiniz, böylece arkadaşlarınızda ürünlerinizi görecektir ve daha hızlı bir şekilde ürün satışı gerçekleştirebilirsiniz.

Moda İkonlarının Dolaplarını Ziyaret Edin

ModaCruz’da tarzını beğendiğiniz pek çok ünlü ismin dolabını bulabilirsiniz ve ürünleri satın alabilirsiniz. Bu moda platformunda çok sayıda ünlü bayanın dolabı bulunmaktadır. Özellikle moda ikonlarının çanta markaları, elbise, ayakkabı gibi ürünlerini daha uygun fiyata satın alabilirsiniz. ModaCruz’da Ivana Sert,  Didem Soydan, Tuğba Özay, Ayşe Kucuroğlu, Deniz Akkaya gibi ünlü isimleri bulabilirsiniz. Sadece ünlü isimler değil aynı zamanda takip ettiğiniz blogerları ve sosyal medya fenomenlerine de rahatlıkla ulaşabilirsiniz. İkinci el kıyafet alımı için onların kombinlerine de göz atarak uygun fiyatlı alışverişler yapabilirsiniz.

ModaCruz Ödeme Seçenekleri

ModaCruz ile alış veriş yaptığınızda sizlere ödeme seçeneği olarak kredi kartı ya da hesaba havale yöntemleri sunulmaktadır. Gene aynı şekilde ürün satışı yaptığınızda da kazancınız hesabınıza yatırılmaktadır. Ürünlerinizi satışa sunduğunuzda üç gün içerisinde sizlerin hesabına para yatırılacaktır. ModaCruz aracı bir platform olduğu için sizlerin satışlarından %20 oranında sizlerden komisyon almaktadır. Örneğin 50 TL değerinde bir ürün sattığınızda 10 TL komisyon alacaktır. İkinci el giyim ve pierre cardin çanta satın aldığınızda da kargo ücreti size ait olacaktır. ModaCruz üzerinden yapacağınız tüm alış verişlerinizde sizlere güvenilir bir hizmet sunulmaktadır. Alacağınız ürün orijinal değil ise bu konudan ModaCruz sorumlu değildir. Bu gibi durumlarda mağdur olmamanız için sizlere iade süresi verilmiştir. Bu iade süresini geçirmeden aldığınız ürünün orijinal olmadığını belirterek paranızı geri alabilirsiniz. Bu şekilde mağdur olmayacaksınızdır. ModaCruz üzerinden isteklerinizi ve şikayetlerinizi de destek hattına bildirebilirsiniz.

 

 

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

İgili Makaleler