Kağıthane Konut Projeleri

 Kağıthane konut projeleriİstanbul’un çarpık kentleşmesine karşı tasarlanan düzeni ve şık mimari yapısı ile dikkat çeken merkezlerin başında gelmektedir. Özellikle uygun fiyatları ve daire tiplerinin çeşitliliği ile de dikkat çekmektedir.

Mod İstanbul ile Yeni Bir Yaşama Kapı Aralayın

Mod İstanbul %1 peşinat ve geri kalan tutarın da bir sene ertelenmesi üzerine kurulu bir ödeme sistemi üzerinden hizmet vermektedir. Özellikle faiz oranlarının da oldukça düşük tutulması sayesinde Kağıthane bölgesinde bir daire arayışı içerisinde olan kişileri memnun etmektedir.

Mod İstanbul Belgrad Ormanları manzarası ile her güne güzel bir başlangıç yapmanızı sağlayacak olan yerleşim yerlerinin başında gelmektedir. Kapalı otoparkı, açık yüzme havuzu ve şık daire sistemleri ile kişileri memnun etmektedir. Daire tiplerindeki çeşitlilik her bütçeden kişinin Mod İstanbul kapsamında kendine yer bulmasını da kolaylaştırmaktadır. Hem geniş aileler için hem de 1+1 arayışında olan kişiler için oldukça uygun yaşam alanlarından bir tanesidir.

Ulaşım: Mecidiyeköy- Mahmutbey metro durağına yakın olması sebebi ile ulaşım konusunda da hiçbir sıkıntı çekmeden işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. İstanbul’un kargaşasından uzak olmasına rağmen sağladığı ulaşım olanakları ile de memnuniyet yaratmaktadır.

Yükselen Resim Modern Projesi Hakkında Bilinmesi Gereken Detaylar

Resim Modernsosyal olanaklar konusunda İstanbul’un en iddialı projelerinin başında gelmektedir. Projenin dikkat çeken özelliklerinin başında şunlar gelmektedir;

 • Proje içerisinde müzik odası, misafir odası, parti odası, bilardo salonu, sinema salonu, toplantı odası ve fitnesscenter gibi olanaklar bulunmaktadır.
 • Uzun geçen bir günün ardından rahatlamanızı sağlayacak sauna odası ve açık kapalı havuz imkanlarının da yadsınmaması gerekmektedir.
 • Ulaşımın ana arterlerine oldukça yakın olan bu projeye yatırım yapan kişilerin ilerleyen dönemlerde elde edecekleri kar oranının oldukça yüksek olacağı tahmin edilmektedir.

Resim Modern sahip olduğu bu özelliklere rağmen oldukça uygun fiyatlar ile kişilere sunulmaktadır.

Kağıthane konut projelerikapsamında ulaşım alanında en güçlü sistemlerden biri Resim Modern tarafından sergilenmektedir. Bu konuda daha detaylı bir şekilde ilgi vermek gerekirse;

 • MetrobüsPerpa durağı 600 metre uzaklıktadır.
 • Tramvay hattına ise 3 kilometre uzaklıktadır. E5 e de oldukça yakın olduğu için kişisel arabaları olan ev sahipleri de diledikleri gibi hızlı hareket edebilmektedir.
 • 15 Temmuz şehitler köprüsü sadece 8 kilometrelik bir uzaklıktadır. Fatih Sultan Mehmet Köprüsü de 12 km’lik bir uzaklıktadır.

Sahip olduğu bu merkezi özellikler sayesinde kiralama konusunda da asla zorluk çekmeyeceğinizin altı çizilmelidir. Yaşam alanı olarak olmasa da kesinlikle yatırım için göz atılacak projelerdendir. İstanbul’un içerisinde yeni ve modern bir hayat sürmenizi sağlayacak nadir projelerden bir tanesidir. Yatırım, kiralama ve yeni yaşam alanı denildiği aman akla ilk olarak Resim Modern projesi gelmektedir.

Kağıthane 4401 Rezidans Konut Yapıları Hakkında İnceleme

Kağıthane konut projeleriiçerisinde lüks yapısına rağmen piyasaya sunulan uygun fiyatları ile 4401 rezidans dikkat çekmektedir. 261 adet daireyi içerisinde barındıran bu projede yer alan her bir konutun özenle tasarımının yapıldığından emin olabilirsiniz. İstanbul’un deprem bölgesinde olması sebebi ile özellikle bu konuda büyük bir hassasiyet ile gerekli olan testlerden geçirilmiştir.

Kağıthane 4401 Rezidans konutlarının sahip olduğu özelliklere bakıldığı zaman karşımıza şu liste çıkmaktadır;

 • Dairelerde birinci sınıf ahşap ve PVC kullanılmıştır.
 • Merkezi sistem bulunmaktadır. Isıtma konusunda kışın herhangi bir zorluk ile karşılaşılmaması için gerekli bütün alt yapı çalışmaları gerçekleştirilmiştir.
 • Her dairede iki adet klima bulunmaktadır. Bu şekilde yazın sıcaklardan muzdarip olunmasının da önüne geçilmektedir.
 • Proje kapsamında Sauna, Fitness ve hatta Türk Hamamı dahi bulunmaktadır. Daire sahipleri veya kiracılar gün sonunda streslerini atmak için bu özel imkanlardan kolaylıkla faydalanabilirler.
 • Yangın söndürme konusunda da gerekli olan önlemler alınmış ve otoparktan başlayarak gerekli görülen bütün alanlarda yangın söndürme sistemine yer verilmiştir.

Kağıthane 4401 Rezidans ulaşım ağına yakın olması ve sağlamış olduğu lüks donanım sayesinde hem konut olarak hem de geleceğe yönelik bir yatırım olarak büyük beğeni toplamaktadır.

Kredilendirme Aşaması: Firma kredilendirme ve faiz konusunda müşterilerine oldukça yardımcı olmaktadır. Düşük faizlerden uzun vadeler ile peşinattan arta kalan ödemeyi kolaylıkla yapmanız mümkün kılınmaktadır.

Kaynak: https://www.projedefirsat.com/istanbul-kagithane-konut-projeleri.html

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

İgili Makaleler