Son Makaleler

 • Yurt dışına numune gönderimi nasıl yapılır?

  Ticari hayatın olmazsa olmazlarından olan numune gönderimini, günlük hayatta da çok kullanıyoruz. Bu bir şekilde bedelsiz ürün olarak da bilinir. Hatta çoğu zaman promosyon olarak da karşımıza çıkabiliyor. Marka bazlı takvimler, marka reklamlı ürünler ve benzeri promosyonları kolaylıkla gönderebiliyor firmalar.

  Lakin yurt dışına numune gönderme konusu biraz daha farklı. Bir nevi proforma fatura gibi diyebiliriz. Bu durum kapasite olarak yapısal değişiklikleri bünyesinde barındırsa da, bir nevi bedelsiz ürün olduğu için gönderim seçimi farklı olmaktadır. Yurt dışına eşantiyon ya da numune göndermek istiyor iseniz, bu ürünlerin bazı belgelere sahip olması gerekiyor. Bu sayede işler daha hızlı ve daha yoğun yapılarda çıkıyor karşımıza. Nereye ya da hangi ülkeye ne şekilde ürün göndereceğinizi seçerek, gerekli olan belgeleri kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Kuryemexbu konuda  oldukça hızlı çözümler sunuyor ve destek olarak teknik bakımdan da yardımcı oluyor.

  Her ülkenin kendi gümrük kullarına göre bir eşantiyon ya da numune alışı ve gönderişi prosedürü olduğu için bu konuda gerekli evrakları düzenleyerek rahatlıkla gönderim yapabilirsiniz. Bu sayede karşı taraf ya da ithalatçı ürünlerinizi inceler ve beğendikten hemen sonra ticareti gerçekleştirmek için düğmeye basılır ve sonrasında farklı ticari şekiller ve kurallar girer işin içine. Ama öncesinde bu konuda çalışma üreten firmalar ile ilgili çözümleri araştırabilirsiniz. Zamana dair yenilenen ve ihtiyaçlar bandında büyüyen bu çözümleri uçak kargoile organize edeceğiniz için daha fazla zaman kaybetmeden bütün dokunuşları kuryemex firması ile kolaylıkla organize edebilirsiniz. Yurt dışı kargosu ile bütün seçimleri ve ayrıntıları ortaya çıkararak sizler de bu seçimleri rahatlıkla takip edebilir ve incelemeleri de ön plana çıkarabilirsiniz. Zaman kaybetmeyin ve ayrıntıların tamamını tek bir tıklama ile kullanmaya başlayın. Herkes için büyüyen, yenilenen ve online olarak karşımıza çıkarılan bu çalışmalar için en uygun fiyatlarda numune gönderebilirsiniz. Firma bazlı çalışmaların tamamına ulaşmanız için geç kalmayın ve sitemizde yer alan kargo hizmetlerine sizler de göz atın. Kaçırılmayacak fırsatlar ve dahası için birkaç tıklama yeterli olacaktır.

   

   

  Devamı..
 • İzmir Cephe Mantolama

  İzmir mantolama deyince İndeks Group akla gelir. Neden mi? yazıyı okuyun kararı siz verin.

  Cephe Mantolama Nedir?

  Mantolama, yani iç veya dış yapı yüzeylerine yalıtım malzemesi giydirme işlemidir. Binayı ısıtma veya soğutma işlemi olmayıp soğuma veya ısınmayı engelleyici bir giysi görevi görmektedir. Isı (soğuk veya sıcak) yalıtımı yaparak içerdeki ve dışarıdaki havanın birbirine geçmesi engeller. Isı yalıtım malzemesi sayesinde, mevsim ne olursa olsun dışarıdaki havanın içeriye tesir etmesi engellenir. Bu, mantolama malzemesinin ne kadar iyi olduğuna bağlıdır. %100 bir verim elde etmek mümkündür. Tam verim için en kaliteli malzemeleri kullanmak gerekir. İndeks Group yalıtımda kullandığı markalar; weber, filli boya expert, bonus max, capatect dalmaçya, kale mantolama gibi en kaliteli malzemelere sahiptir.

  Isı Yalıtımının Faydaları Nelerdir?

  Isınma ve soğutma için ödediğiniz masraflar %50 azalacaktır.

  Sizin ve ailenizin ve en önemlisi çocukların sağlığı için güvenilir bir ortama kavuşacaksınız.

  Eviniz veya iş yeriniz, İç ve dış mantomla işlemlerinden sonra dekoratif ve güzel bir görünüme kavuşacaktır.

  Mantolama işleminden sonra duvarlarda rutubet oluşumu engellenecektir.

  Yangına karşı daha dayanıklı bir yapıya sahip olacaksınız.

  Büyük ölçüde ses yalıtımı da yapan malzeme sayesinde gürültü ortamından kurtularak huzurlu bir ortama kavuşacaksınız.

  Mantolama Zorunlu Mu?

  5627 sayılı kanunla 1 Ocak 2011 tarihinden itibaren enerji tasarrufu ve verimliliği amacıyla yeni yapılarda birçok koşul aranmaktadır. Bunlardan biri de mantolama işlemidir. Denetim amaçlı olarak bu kanunda ‘’Enerji Kimlik Belgesi’’ tüm yapılar için zorunlu hale getirilmiştir. Bu belgeye göre sadece yeni yapılarda değil eski yapılar ( 50 m² ve üzeri) da mantolama yapmak zorundadır.

  Bir defada yapılacak ve ömür boyu kullanılacak olan mantomla için uzmanların önerisi en kaliteli malzemenin kullanılmasıdır. Böylece işlem bir kez tasarruf ve faydaları ömür boyu olacaktır. Kalitesiz bir malzeme kısa sürede dökülecektir.

   

  Devamı..
 • ModaCruz İle Ünlülerin Dolaplarını Keşfedin

  ModaCruz, online bir moda platformu olup sizlere pek çok markanın ürününü daha uygun fiyatlara ikinci el olarak alma ve satma şansı sunmaktadır. Bu şekilde istediğiniz markanın ürünlerini görebilirsiniz, kendi kullanmadığınız ürünlerin de satışını yapabilirsiniz. İkinci el kıyafet satışı için ilk olarak ModaCruz.com sayfasına üye olmanız gerekmektedir. Üye olduktan sonra satmak istediğiniz kıyafetin fotoğraflarını çekerek ve beden bilgisi vererek fiyatlandırabilirsiniz. Dolabınız ziyaretçi aldıkça ürünleriniz daha hızlı bir şekilde atılacaktır. Bu yüzden dolabınızı sosyal medya platformlarında da paylaşabilirsiniz, böylece arkadaşlarınızda ürünlerinizi görecektir ve daha hızlı bir şekilde ürün satışı gerçekleştirebilirsiniz.

  Moda İkonlarının Dolaplarını Ziyaret Edin

  ModaCruz’da tarzını beğendiğiniz pek çok ünlü ismin dolabını bulabilirsiniz ve ürünleri satın alabilirsiniz. Bu moda platformunda çok sayıda ünlü bayanın dolabı bulunmaktadır. Özellikle moda ikonlarının çanta markaları, elbise, ayakkabı gibi ürünlerini daha uygun fiyata satın alabilirsiniz. ModaCruz’da Ivana Sert,  Didem Soydan, Tuğba Özay, Ayşe Kucuroğlu, Deniz Akkaya gibi ünlü isimleri bulabilirsiniz. Sadece ünlü isimler değil aynı zamanda takip ettiğiniz blogerları ve sosyal medya fenomenlerine de rahatlıkla ulaşabilirsiniz. İkinci el kıyafet alımı için onların kombinlerine de göz atarak uygun fiyatlı alışverişler yapabilirsiniz.

  ModaCruz Ödeme Seçenekleri

  ModaCruz ile alış veriş yaptığınızda sizlere ödeme seçeneği olarak kredi kartı ya da hesaba havale yöntemleri sunulmaktadır. Gene aynı şekilde ürün satışı yaptığınızda da kazancınız hesabınıza yatırılmaktadır. Ürünlerinizi satışa sunduğunuzda üç gün içerisinde sizlerin hesabına para yatırılacaktır. ModaCruz aracı bir platform olduğu için sizlerin satışlarından %20 oranında sizlerden komisyon almaktadır. Örneğin 50 TL değerinde bir ürün sattığınızda 10 TL komisyon alacaktır. İkinci el giyim ve pierre cardin çanta satın aldığınızda da kargo ücreti size ait olacaktır. ModaCruz üzerinden yapacağınız tüm alış verişlerinizde sizlere güvenilir bir hizmet sunulmaktadır. Alacağınız ürün orijinal değil ise bu konudan ModaCruz sorumlu değildir. Bu gibi durumlarda mağdur olmamanız için sizlere iade süresi verilmiştir. Bu iade süresini geçirmeden aldığınız ürünün orijinal olmadığını belirterek paranızı geri alabilirsiniz. Bu şekilde mağdur olmayacaksınızdır. ModaCruz üzerinden isteklerinizi ve şikayetlerinizi de destek hattına bildirebilirsiniz.

   

   

  Devamı..
 • Bireysel Kredilerin Vadeleri En Fazla Ne Kadar

  Bireysel kredileri 2013 yılına kadar bankalar 48 veya 60 ay’a kadar verebiliyordu. BDDK nın getirmiş olduğu düzenlemeler ile bu süreyi 36 ay’a çektiler. Bu düzenleme ile tüketici ve asgari ücretliyi zor duruma düşürdü. Bu süre 21Eylül 2016 tarihine kadar 36 ay’a kadar sınırlı idi çalışanların maaşlarını yetersiz bulan bankalar yüksek miktarlı kredileri müşterilerine vermiyordu. Bu tarihten sonra Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı Binali Yıldırım’ın açıklaması ile bu süre 48 ay’a çıkarıldı.

  48 Ay Vadeli Bireysel Krediler

  Kredi talebinde bulunanların çoğunluğu bireysel kredilere başvurmaktadır. Bireysel krediler Bu açıklamadan sonra İnternet üzerinde en çok aranan kelimelerden diğeri Krediler 48 ay oldu mu? Sorusu oldu.

  Tüketicilerin kredilerinde taksit sayısı 48 ay’a çıkarıldıktan sonra yeni faizlerin düzenlenmesi ile birlikte bankalar müşterilerine 48 ay vadeli yüksek miktarda bireysel kredilerini sunmaya başladılar.

  Daha önce asgari ücretlinin veya geliri düşük olanların yüksek miktardaki kredilerinin %50sini geçtiğinden dolayı onaylanmaz iken şimdi ise asgari ücretli tüketicileri maaşlarının 10 katına kadar bireysel kredilerini kullanabilmektedirler.

  İster internet bankacılığı isterseniz mobil bankacılık sistemini kullanarak bankanıza gitmeden online işlemlerden bireysel kredilere başvurabiliyorsunuz. Yüksek miktardaki ihtiyaçlarınız için bankalarınızdan bu konu ile alakalı faiz oranları hakkında bilgi alabilir yada internet sitelerinden online kredinizi hesaplayabilirsiniz. İnternette artık 48 ay vadeli kredi var mı sorusunu bu yazımızda cevap bulabilmişinizdir.

   Kaynak: >> http://www.krediustasi.com/

   

   

  Devamı..
 • Güvenilir Bayan Medyum

  Derdinizi paylaşabileceğiniz ve sorunlarınızın çözümüne yardımcı olabilecek biri artığınızda bayan medyumlardan yardım alın. Birçok kişi daha iyi ifade etmek için  bayan medyum  arıyor. Ama  bayan medyum  arayışınızı yaparken güvenilir ve işinizde bir medyum olmasına dikkat etmeniz gerekir.

  Medyumlardan yardım alırken daha çok dertlerini anlatabilecekleri kendilerini dinleyecek ve anlayacak olan kişilerden yardım almak istiyorlar. Bu şekilde daha iyi ifade edip problems için kalıcı sonuçlar bulmaya çalışıyorlar. İşte bu durumda sorunlarınızın çözümü için  bayan medyum yardımı almak. Yardım almak için zaman güvenilir bir medyum bulmanız önemli. Bu vesile ile hizmet veren insanlara yardımcı olmaya çalışan medyumlar var. Ama sadece birisi insanları kandırarak sadece para kazanmak ve çalışmak için medyum olarak adlandıran kişiler var. Tabi ki iki kişi arasında doğru olanı seçmekte zorlanabilirsiniz. Özellikle etrafınızdaki kişilerin yönlendirmesi ile gittiğiniz medyumlardan gereken yardımı alamayabilirsiniz. Hatta sorunlarının daha da büyümesi içinden çıkılmaz bir hale gelebilir. İşte bunları yaşamak için  bayan  medyum  arayışınızı iyi bir şekilde yapmalı ve doğru medyumu seçmeye dikkat etmelisiniz.

  bayanlar; eşleri ile aralarındaki sorunları çözmek, giden sevgiliyi geri getirmek, eşleri ile aralarındaki sorunları gidermek, şanslarını açmak, âşıklarınları kendileri gelmesini sağlamak için medyumlara gidip onlardan yardım alıyor. Tabi ki medyumlara dertlerini anlatmak ve onlarla rahatça konuşmak için bayan medyum  tercihleri  . Siz daha iyi bir şekilde anlatmak için bayan medyum daha çok  tercih ediyorum ama bu medyum size yardımcı olacak olup manyetiği yetaba  acaba. Bunu öğrenmek için bu bayan medyuma daha önce gitmiş ve ondan yardım almış kişilerle konuşabilirsiniz. Bu sayede, müziğin çalışma ve sonuçlarının ne kaldığını öğrenebilirsiniz.

  Siz medyumdan yardım almak için gittiğiniz zaman medyumun bilgisinin yanında sizin ona güvenmenizde önemli. Bu şekilde karşılıklı iletişimi sağlarsanız yapınca çalışmalarda iyi sonuçlar verecektir. Medyuma sadece git için gitmeniz, gerçekleştirmemiz sonlananlar düşünmeniz negatif düşünceyi ortaya çıkartıp gerçekleştirmek başarısız olmasına neden olabilir.

  Devamı..