Son Makaleler

 • Avantajlı Pırlanta Fiyatlarını Kaçırmayın!

  Lova Pırlanta 14 yıla uzanan pırlanta tecrübesi ve e-ticaret bilgisi ile pırlanta alışverişi konusundasizlere kaliteli, güvenilir ve 1. sınıf hizmet veren bir markadır.

  Lova Pırlanta Ayrıcalığı İle Tanışın

  Lova Pırlanta sektörün önde gelen online pırlanta satış sitesi olarak sizlere güvenilir ve hep istediğiniz hizmeti sunan bir markadır. Ayrıcalıklı hizmeti ile müşterileri tarafından her zaman takip ve takdir edilen firmanın hizmet ilkeleri ve sizlere sunduğu ayrıcalıklar şu şekildedir:

  • Lova Pırlanta sadece Türkiye ile sınırlı değil; Türkiye dışına teslimat gerçekleştirerek geniş bir coğrafya hizmet vermektedir.
  • Sigortalı ürünleri ile kargo sırasında yaşanan talihsizliklerden etkilenmemeniz sağlanmaktadır.
  • Marka sizlere sertifikalı ürünler sunarak; sizleri taklit ve kalitesiz ürünlerden korumaktadır.
  • Ürünler için 3 yıl garanti imkanısağlanmaktadır.
  • %100 iade imkanı koşulsuz olarak sunulmaktadır.
  • Ömür boyu değişim imkanı ile sizleri her daim destekleyen ve yanınızda olan bir hizmet anlayışı benimsenmektedir.
  • Güvenilir ve kaliteli bir alışveriş platformu sağlanmaktadır.
  • Deneyimli ve profesyonel ekip arkadaşları ile alışverişin herhangi bir safhasında aklınıza takılan sorular cevaplanmakta; alışveriş sırasında hiçbir aksilik yaşamamanız için çalışılmaktadır.

  Müşterilere Geniş Yelpazede Ürün ÇeşitliliğiSunuluyor

  Pırlantacılık konusunda tekdüze ve sınırlı hizmet anlayışının dışına çıkan Lova Pırlanta sizler için geniş yelpazede pırlanta modellerisunmakta ve pırlantaya ihtiyaç duyduğunuz her alanda yanınızda olmaya çalışmaktadır. Markanın ürünleri arasında kolye, yüzük, tektaş yüzük, beştaş yüzük, küpe, aksesuar ve bileklik modelleri yer almaktadır.

  Lova Pırlanta Alışverişin Her Safhasında Yanınızda!

  Lova Pırlanta sizleri alışverişin hiçbir aşamasında yalnız bırakmamakta; sizlere yardımcı olmaktadır:

  1. 1.     Ürün İnceleme

  Ürünleri incelediğinizde aklınıza takılan soruları iletişim kanalları vasıtasıylamarkaya ulaştırabilirsiniz.

  1. 2.     Satın Alma

  Ürünleri satın alırken ödeme seçenekleri konusunda ya da ürünler hakkındaki sorularınızı yine iletişim kanalları vasıtasıyla markaya ulaştırabilirsiniz.

  1. 3.     Teslimat

  Ürünleri satın aldıktan sonra size teslim edilene kadar markayla iletişime geçerek ürünleriniz hakkında bilgi alabilirsiniz.

  1. 4.     Teslimat Sonrası

  Teslimatın ardından yaşadığınız sorunlar, ürünle ilgili sorularınız için her zaman marka ile iletişime geçebilirsiniz.

  Güvenilir ve Çeşitli Ödeme Seçenekleri İle Alışveriş Yapın

  Lova Pırlanta ürünlerini satın alırken sizlere pek çok ödeme seçeneği sunmaktadır. Ödeme seçenekleri şu şekildedir:

  • Kredi kartı ile ödeme yapabilir ve ödemenizi taksitlendirebilirsiniz.
  • Banka kartı ile tek çekim olarak ödeme yapabilirsiniz.      
  • Eft/Havale ile ödeme yapabilir ve %2’lik indirimden yararlanabilirsiniz.
  • Müşteri temsilcileri ile iletişime geçerek telefon üzerinden mail order ile mesai saatleri içerisinde alışveriş yapabilirsiniz.
  • İstanbul’da yaşıyorsanız kapıda ödeme imkanından yararlanabilir ve tektaş pırlanta ve diğer ürünlerin fiyatına ek olarak 40 TL hizmet bedeli karşılığında alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

   

  Devamı..
 • Yurt dışına numune gönderimi nasıl yapılır?

  Ticari hayatın olmazsa olmazlarından olan numune gönderimini, günlük hayatta da çok kullanıyoruz. Bu bir şekilde bedelsiz ürün olarak da bilinir. Hatta çoğu zaman promosyon olarak da karşımıza çıkabiliyor. Marka bazlı takvimler, marka reklamlı ürünler ve benzeri promosyonları kolaylıkla gönderebiliyor firmalar.

  Lakin yurt dışına numune gönderme konusu biraz daha farklı. Bir nevi proforma fatura gibi diyebiliriz. Bu durum kapasite olarak yapısal değişiklikleri bünyesinde barındırsa da, bir nevi bedelsiz ürün olduğu için gönderim seçimi farklı olmaktadır. Yurt dışına eşantiyon ya da numune göndermek istiyor iseniz, bu ürünlerin bazı belgelere sahip olması gerekiyor. Bu sayede işler daha hızlı ve daha yoğun yapılarda çıkıyor karşımıza. Nereye ya da hangi ülkeye ne şekilde ürün göndereceğinizi seçerek, gerekli olan belgeleri kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Kuryemexbu konuda  oldukça hızlı çözümler sunuyor ve destek olarak teknik bakımdan da yardımcı oluyor.

  Her ülkenin kendi gümrük kullarına göre bir eşantiyon ya da numune alışı ve gönderişi prosedürü olduğu için bu konuda gerekli evrakları düzenleyerek rahatlıkla gönderim yapabilirsiniz. Bu sayede karşı taraf ya da ithalatçı ürünlerinizi inceler ve beğendikten hemen sonra ticareti gerçekleştirmek için düğmeye basılır ve sonrasında farklı ticari şekiller ve kurallar girer işin içine. Ama öncesinde bu konuda çalışma üreten firmalar ile ilgili çözümleri araştırabilirsiniz. Zamana dair yenilenen ve ihtiyaçlar bandında büyüyen bu çözümleri uçak kargoile organize edeceğiniz için daha fazla zaman kaybetmeden bütün dokunuşları kuryemex firması ile kolaylıkla organize edebilirsiniz. Yurt dışı kargosu ile bütün seçimleri ve ayrıntıları ortaya çıkararak sizler de bu seçimleri rahatlıkla takip edebilir ve incelemeleri de ön plana çıkarabilirsiniz. Zaman kaybetmeyin ve ayrıntıların tamamını tek bir tıklama ile kullanmaya başlayın. Herkes için büyüyen, yenilenen ve online olarak karşımıza çıkarılan bu çalışmalar için en uygun fiyatlarda numune gönderebilirsiniz. Firma bazlı çalışmaların tamamına ulaşmanız için geç kalmayın ve sitemizde yer alan kargo hizmetlerine sizler de göz atın. Kaçırılmayacak fırsatlar ve dahası için birkaç tıklama yeterli olacaktır.

   

   

  Devamı..
 • İzmir Cephe Mantolama

  İzmir mantolama deyince İndeks Group akla gelir. Neden mi? yazıyı okuyun kararı siz verin.

  Cephe Mantolama Nedir?

  Mantolama, yani iç veya dış yapı yüzeylerine yalıtım malzemesi giydirme işlemidir. Binayı ısıtma veya soğutma işlemi olmayıp soğuma veya ısınmayı engelleyici bir giysi görevi görmektedir. Isı (soğuk veya sıcak) yalıtımı yaparak içerdeki ve dışarıdaki havanın birbirine geçmesi engeller. Isı yalıtım malzemesi sayesinde, mevsim ne olursa olsun dışarıdaki havanın içeriye tesir etmesi engellenir. Bu, mantolama malzemesinin ne kadar iyi olduğuna bağlıdır. %100 bir verim elde etmek mümkündür. Tam verim için en kaliteli malzemeleri kullanmak gerekir. İndeks Group yalıtımda kullandığı markalar; weber, filli boya expert, bonus max, capatect dalmaçya, kale mantolama gibi en kaliteli malzemelere sahiptir.

  Isı Yalıtımının Faydaları Nelerdir?

  Isınma ve soğutma için ödediğiniz masraflar %50 azalacaktır.

  Sizin ve ailenizin ve en önemlisi çocukların sağlığı için güvenilir bir ortama kavuşacaksınız.

  Eviniz veya iş yeriniz, İç ve dış mantomla işlemlerinden sonra dekoratif ve güzel bir görünüme kavuşacaktır.

  Mantolama işleminden sonra duvarlarda rutubet oluşumu engellenecektir.

  Yangına karşı daha dayanıklı bir yapıya sahip olacaksınız.

  Büyük ölçüde ses yalıtımı da yapan malzeme sayesinde gürültü ortamından kurtularak huzurlu bir ortama kavuşacaksınız.

  Mantolama Zorunlu Mu?

  5627 sayılı kanunla 1 Ocak 2011 tarihinden itibaren enerji tasarrufu ve verimliliği amacıyla yeni yapılarda birçok koşul aranmaktadır. Bunlardan biri de mantolama işlemidir. Denetim amaçlı olarak bu kanunda ‘’Enerji Kimlik Belgesi’’ tüm yapılar için zorunlu hale getirilmiştir. Bu belgeye göre sadece yeni yapılarda değil eski yapılar ( 50 m² ve üzeri) da mantolama yapmak zorundadır.

  Bir defada yapılacak ve ömür boyu kullanılacak olan mantomla için uzmanların önerisi en kaliteli malzemenin kullanılmasıdır. Böylece işlem bir kez tasarruf ve faydaları ömür boyu olacaktır. Kalitesiz bir malzeme kısa sürede dökülecektir.

   

  Devamı..
 • ModaCruz İle Ünlülerin Dolaplarını Keşfedin

  ModaCruz, online bir moda platformu olup sizlere pek çok markanın ürününü daha uygun fiyatlara ikinci el olarak alma ve satma şansı sunmaktadır. Bu şekilde istediğiniz markanın ürünlerini görebilirsiniz, kendi kullanmadığınız ürünlerin de satışını yapabilirsiniz. İkinci el kıyafet satışı için ilk olarak ModaCruz.com sayfasına üye olmanız gerekmektedir. Üye olduktan sonra satmak istediğiniz kıyafetin fotoğraflarını çekerek ve beden bilgisi vererek fiyatlandırabilirsiniz. Dolabınız ziyaretçi aldıkça ürünleriniz daha hızlı bir şekilde atılacaktır. Bu yüzden dolabınızı sosyal medya platformlarında da paylaşabilirsiniz, böylece arkadaşlarınızda ürünlerinizi görecektir ve daha hızlı bir şekilde ürün satışı gerçekleştirebilirsiniz.

  Moda İkonlarının Dolaplarını Ziyaret Edin

  ModaCruz’da tarzını beğendiğiniz pek çok ünlü ismin dolabını bulabilirsiniz ve ürünleri satın alabilirsiniz. Bu moda platformunda çok sayıda ünlü bayanın dolabı bulunmaktadır. Özellikle moda ikonlarının çanta markaları, elbise, ayakkabı gibi ürünlerini daha uygun fiyata satın alabilirsiniz. ModaCruz’da Ivana Sert,  Didem Soydan, Tuğba Özay, Ayşe Kucuroğlu, Deniz Akkaya gibi ünlü isimleri bulabilirsiniz. Sadece ünlü isimler değil aynı zamanda takip ettiğiniz blogerları ve sosyal medya fenomenlerine de rahatlıkla ulaşabilirsiniz. İkinci el kıyafet alımı için onların kombinlerine de göz atarak uygun fiyatlı alışverişler yapabilirsiniz.

  ModaCruz Ödeme Seçenekleri

  ModaCruz ile alış veriş yaptığınızda sizlere ödeme seçeneği olarak kredi kartı ya da hesaba havale yöntemleri sunulmaktadır. Gene aynı şekilde ürün satışı yaptığınızda da kazancınız hesabınıza yatırılmaktadır. Ürünlerinizi satışa sunduğunuzda üç gün içerisinde sizlerin hesabına para yatırılacaktır. ModaCruz aracı bir platform olduğu için sizlerin satışlarından %20 oranında sizlerden komisyon almaktadır. Örneğin 50 TL değerinde bir ürün sattığınızda 10 TL komisyon alacaktır. İkinci el giyim ve pierre cardin çanta satın aldığınızda da kargo ücreti size ait olacaktır. ModaCruz üzerinden yapacağınız tüm alış verişlerinizde sizlere güvenilir bir hizmet sunulmaktadır. Alacağınız ürün orijinal değil ise bu konudan ModaCruz sorumlu değildir. Bu gibi durumlarda mağdur olmamanız için sizlere iade süresi verilmiştir. Bu iade süresini geçirmeden aldığınız ürünün orijinal olmadığını belirterek paranızı geri alabilirsiniz. Bu şekilde mağdur olmayacaksınızdır. ModaCruz üzerinden isteklerinizi ve şikayetlerinizi de destek hattına bildirebilirsiniz.

   

   

  Devamı..
 • Bireysel Kredilerin Vadeleri En Fazla Ne Kadar

  Bireysel kredileri 2013 yılına kadar bankalar 48 veya 60 ay’a kadar verebiliyordu. BDDK nın getirmiş olduğu düzenlemeler ile bu süreyi 36 ay’a çektiler. Bu düzenleme ile tüketici ve asgari ücretliyi zor duruma düşürdü. Bu süre 21Eylül 2016 tarihine kadar 36 ay’a kadar sınırlı idi çalışanların maaşlarını yetersiz bulan bankalar yüksek miktarlı kredileri müşterilerine vermiyordu. Bu tarihten sonra Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı Binali Yıldırım’ın açıklaması ile bu süre 48 ay’a çıkarıldı.

  48 Ay Vadeli Bireysel Krediler

  Kredi talebinde bulunanların çoğunluğu bireysel kredilere başvurmaktadır. Bireysel krediler Bu açıklamadan sonra İnternet üzerinde en çok aranan kelimelerden diğeri Krediler 48 ay oldu mu? Sorusu oldu.

  Tüketicilerin kredilerinde taksit sayısı 48 ay’a çıkarıldıktan sonra yeni faizlerin düzenlenmesi ile birlikte bankalar müşterilerine 48 ay vadeli yüksek miktarda bireysel kredilerini sunmaya başladılar.

  Daha önce asgari ücretlinin veya geliri düşük olanların yüksek miktardaki kredilerinin %50sini geçtiğinden dolayı onaylanmaz iken şimdi ise asgari ücretli tüketicileri maaşlarının 10 katına kadar bireysel kredilerini kullanabilmektedirler.

  İster internet bankacılığı isterseniz mobil bankacılık sistemini kullanarak bankanıza gitmeden online işlemlerden bireysel kredilere başvurabiliyorsunuz. Yüksek miktardaki ihtiyaçlarınız için bankalarınızdan bu konu ile alakalı faiz oranları hakkında bilgi alabilir yada internet sitelerinden online kredinizi hesaplayabilirsiniz. İnternette artık 48 ay vadeli kredi var mı sorusunu bu yazımızda cevap bulabilmişinizdir.

   Kaynak: >> http://www.krediustasi.com/

   

   

  Devamı..