Son Makaleler

 • Acı haber az önce geldi! şehit ve çok sayıda yaralılar var

  Hakkari’nin Çukurca ilçesinde teröristler tarafından düzenlenen havanlı saldırı sonucu biri ağır 6 asker yaralandı. Yaralı askerlerden biri hastanede şehit oldu.

  Hakkari Valiliğinden yapılan açıklamada, Çukurca ilçesi Güven Dağı Üs Bölgesi'ne bölücü terör örgütü mensuplarınca Irak’ın kuzeyinden havanlı saldırı düzenlendiği belirtildi.

  Saldırı sonucu 1 askeri personel ağır, 5 askeri personel ise hafif şekilde yaralandı" denildi. 

  YARALI ASKER HASTANEDE ŞEHİT OLDU 

  Saldırıda ağır yaralanan ve helikopterle Hakkari'ye getirilerek tedavi altına alınan piyade sözleşmeli er, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak şehit oldu. Diğer yaralı askerlerin ise tedavisi sürüyor.

  Kaynak : https://www.haberplus.net/haber/21004/aci-haber-az-once-geldi-sehit-ve-cok-sayida-yaralilar-var.html

   

  Devamı..
 • İzmir Bornova emlakçılar

  Günümüzde internetin gelişmesi ile birlikte insanlar ihtiyaçları için sürekli olarak internet kullanmaktadırlar. Eğer internet dünyasında bulunmuyorsanız hizmet almak isteyenlere ulaşamayacaksınız demektir.

  İnternet kullanımı oldukça önemli hale gelmiştir. İnsanlar her ihtiyacını gidermek için interneti kullanırlar. Bu herhangi bir konuda araştırma yapmak olabileceği gibi işyerleri için tabela yaptıracakları yer bulabilmek de olabilir. Firma sahibi esnaf daha çok kişiye düşük maliyetlerle ulaşabilmek için internette mutlaka yerini almalıdır. Bu şekilde daha çok para kazanma ihtimali artacaktır. Vereceğiniz hizmetlerin detaylarına, firmanızın yerine ve yaptığınız işlerle ilgili detaylı video ve resim koyabileceğiniz Esnaf Birlik internet sitesi siz değerli esnaflarımız için hizmet vermeye devam ediyor.

  Tabela Yapımı

  Yeni açılan işyerlerinin çevreden görünebilmesini sağlamak amacıyla tabela yaptırılmaktadır. Eğer çevrelerinde bu işi yapan tabelacılar olmazsa yapacakları işi arttırma ihtimali de ortadan kalacaktır. İnternetten yapılan araştırmalara göre belki de bu hizmeti veren en olmadık yerler bulunacak ve kötü işe bir sürü paralar verilebilecektir. İnsanların bu tarz ihtiyaçlarını karşılayabilmek için açtığınız iş yerinizin tanıtımını yapabilmeniz internet sayesinde olacaktır. İzmir tabelacılar listemizde yer alarak insanlara daha kolay ulaşabileceksiniz.Esnaf Birlik olarak verdiğimiz kaliteli hizmet sayesinde işyerinizi daha çok tanıtabilecek ve müşterilerinizin artması sonucu daha çok para kazanabileceksiniz.

  Firmaların tercih edilebilmesi ve daha çok insana ulaşabilmesi için sürekli olarak reklam harcamaları yapılmaktadır. Yapılan büyük reklam harcamaları her zaman doğru sonuçlar vermeyebilir. Bu kadar büyük harcamalara gerek olmaksızın internet sitemizde oluşturacağınız profil sayesinde daha fazla müşteriye ulaşabilirsiniz. Profilinize gireceğiniz firma bilgilerinizin yanı sıra vermiş olduğunuz hizmetlerin detaylarını da ekleyerek insanları daha iyi bilgilendirebilirsiniz.

  İzmir’deki emlak sektöründeki yaşanan gelişmeler neticesinde birçok daire alıcısını beklemektedir. Yapılan dairelerin satışları için emlakçılar hizmet verirler. Emlak dükkanınızın daha çok tanıtımının yapılabilmesi için İzmir Bornova emlakçılar listesinde yerinizi alarak işlerinizi arttırabilirsiniz. Sürekli olarak internet sitelerine ve sosyal medya ağlarına vermiş olduğumuz reklamlar sayesinde hizmet almak isteyen insanlar tarafından sürekli olarak ziyaret edilmektedir. Bu kadar çok ziyaret edilen internet sitesinde siz de yerinizi almak için acele etmelisiniz.

   

  Devamı..
 • En İyi Gerçek Kahve Falı Bakanlar

  Falınızın en iyi şekilde yorumlanabilmesi için en iyi gerçek kahve falı bakanlar tarafından yorumlanması önemlidir.

  Bu nedenle özellikle Türk kahvesi içmeyi seviyorsanız kahveleriniz bittiğinde falınızın yorumlanması için size yardımcı olacak kişiler ile karşılıklı oturarak falınızın yorumlanmasını sağlayabilirsiniz.

  Kahveler içildikten sonra özellikle kahvenin kapatılması ve bir süre beklenmesi gerekir. Kahveyi kişinin içmesi gerekir. İçmiş olduğunuz kahvenin ardından kalan telvenin fincanda ve tabakta bırakmış olduğu şekiller farklı şekillerde yorumlanabilir.

  Bu nedenle her fincandan yapılan yorumlama değişebilir. Özellikle çizgiler veya şekiller kahve fincanının yorumlanması konusunda etkilidir. Her şeklin veya çizginin farklı bir anlamı bulunmaktadır.

  Kahve Falı Nasıl Bakılır?

  Türk kahvesi vazgeçilmez içecekler arasında yer almaktadır. Karşılıklı oturan kişilerin Türk kahvesi içmesi durumunda akla ilk gelen kahve falı olmaktadır. Özellikle kahvenin içilmesinin ardından kapatılması gerekir.

  Soğuyana kadar bekledikten sonra açılması durumunda fincanda oluşan şekiller ve çizgiler üzerinden yorumlanabilir.

  Bu konuda özellikle ortaya çıkan çizgilerin veya şekillerin ne anlama geldiğini bilen kişiler tarafından falın bakılması gelecekte oluşabilecek olaylara dair bilgi almasını sağlar.

  Kahve falında ortaya çıkan pek çok farklı şekil bulunmaktadır. Dikkat edilmesi gereken noktalardan biri de falan bakıldıktan sonra fincanın tekrar kapatılmaması gereklidir.

  Bu durumda falınız gerçekleşmemektedir. Özellikle gerçek falcılar tarafından fincanın yorumlanması daha fazla bilgiye ulaşmanızı sağlayabileceği gibi gerçekte yaşanabilecek olaylar hakkında bilgi almanızı sağlayacaktır.

  Gerçek Kahve Falı Bakanlar

  Kahve falımıza baktırmak istediğinizde gerçek falcılar ile görüşmeniz özellikle yapılan yorumların ardından hayatınızda yaşanabilecek olaylara dair bilgi almanızı sağlayacaktır.

  Aşk hayatı, iş hayatı, sağlık veya para konusunda daha fazla bilgiye ulaşmak istediğinizde fal baktırmak en etkili yöntemlerden biridir.

  Bu sayede istediğiniz gibi pek çok farklı konu üzerinde fincan içerisinde oluşan şekiller ve çizgiler üzerinden bilgi alabilirsiniz.

  Fincanın yorumlanması sırasında en iyi gerçek kahve falı bakanlar tarafından yorumlanması ortaya çıkan şekil veya çizgilerin ne anlama geldiğinin daha etkili şekilde belirlenmesini sağlamaktadır.

  Her çizgi veya şeklin farklı bir anlamı bulunduğundan özellikle ortaya çıkış şekilleri bile yapılacak yorumları etkilemektedir.

  Kaynak : https://www.haberzamani.net/haber/1325/en-iyi-gercek-kahve-fali-bakanlar.html

  Devamı..
 • Aynı Gün Kaçak Tespiti: Kadıköy

  Su kaçakları tüm eşyalarınızı ıslatabileceklerdir, büyüklüktedir. Onun iki durumda da bu tesisat sorunu ciddi zararlar oluşur. Bunlar arasında en sık karşılaşılanlar ise şöyledir,

  • Sızıntı elektrik tesisatına zarar vermek ve hasar vermek,
  • Bulaşık ve çamaşır makinalarına sızıntı kaynaklı az su gideceğinden makinalar bozulabilir, çamaşır ve bulaşıklarınız yeterli hijyene ulaşmaz,
  • Her geçen ay daha fazla su faturası ödemek durumunda kalırsınız ki bu da belli bir süre sonra bütçenizi olumsuz etkiler,
  • Duvar ve tavanlarınızın rutubet alması, kabarması ya da küflenmesi sürekli olarak boyaya ihtiyaç duymalarına yol açar,
  • Döşemelerinizin kabarması geri dönüşü olmayan hasarlara neden olur,

  Su Kaçaklarından Korkmanıza Gerek Kalmıyor

  Aslında su kaçaklarından bu denli çok çekinilmesinin nedeni elbette eski sistem kaçak bulma işlemleridir. Yani kırarak tespit yapmak evdeki ve işyerinizdeki hayatınızı son derece kötü etkiler. Hatta mutfaklarda meydana gelen su sızıntılarının tespiti için mutfak dolaplarınız dahi hasar görecektir. Ancak bu sistem artık tarih oldu. En azından bizim gibi tesisat teknolojilerini yakından takip eden firmalar için tarih oldu. Bizler artık kırmadan tespit yapabilmemizi sağlayan teknolojik cihazlar kullanıyoruz. Bu sayede zamandanÇapa da maliyetten de kaybetmiyorsunuz. Üstelik asla rutin yaşantınıza ara vermenize de gerek kalmıyor ve işyerinizdeki işleyiş her zamanki gibi devam ediyor.

  Kadıköy ve çevresinde etkili olarak müşterilerini memnun etmeyi başaran tek su kaçığı tespiti firması olmayı başarmaktadır. Gelişmiş su kaçağı tespit cihazlarıyla kaçağın yönünü ve çıkış yerini tespit edecek donanıma sahip bir firmadır.

  Teknolojinin bütün imkânlarından yararlanan ve çağın gereksinimlerine uygun yetişmiş uzman çalışanlarıyla bütünleşen yapısıyla bünyesinde çalıştırdığı uzman çalışanlarıyla Kadıköy Su Kaçağı Servisimiz 7/24 hizmete hazır beklemektedir. Sizlerden gelen telefona göre hangi bölgeden aradıysanız size en yakın bölgeye yönlendirilmenizi sağlayarak verdiği üstün hizmetlerle müşterilerinin memnuniyetini kazanmaktadır.

  Aynı Gün Hizmet, Dakikalar İçinde Tespit

  Su kaçakları artık günlerce süren bir araştırma sonucu bulunmuyor. Bizler için dakikalar sürüyor. Biz kontrol etmek isteriz. Aynı zamanda kullanılan boruların görselleştirilmesi için gerekli olan termal uygulamalarda tıkanıklıklar dakikalardır. Kaçınılmaz korkutmak ve tıkanıklıkların boyutu. Aynı günlüğünde tek bir kopyasıyla yardım etmek. Bu sayede günlerce onarım işleriniz izleri ile uğraşın gerek yok kalmaktadır. Üstelik sizler için sunduğumuz fiyatlarımız da asla kahvaltıki yormuyor. Artık bu tarz tesisatın ertelemenize gerek yok.

  Kaynak:  https://www.ersoylartesisat.com

   

  Devamı..
 • Suyunuzu gönül rahatlığı ile içmek için en iyi su arıtma cihazını seçin

   

  Bildiğiniz üzere vücudumuzun yüzde yetmişi su ile kaplıdır. Su hayat kaynağımız olarak bilinmektedir. Su içmek bir kişinin beden sağlığı için oldukça önemlidir. Fakat su içerken içeceğimiz suda bulunması gereken bazı elementler ya da bulunmaması gereken bazı zararlı maddeler vardır.

  Günümüzde pek çok kişinin beslenme biçimi mineral ve mikro-element bazında değerlendirildiğinde sağlığımızın daha iyi bir hal alması için hiç yeterli olmayabilir. Dünya Sağlık Örgütünün elde ettiği verilere göre su raporunda içe suyunun içinde en az 10 mg magnezyum ve en az 20 mg kalsiyum olması gerekmektedir.

  Eğer su arıtma cihazı almak istemiyorsanız mutlaka su arıtmalı sebil almanızı tavsiye ederiz. Su arıtmalı sebil suyunuzu en iyi kalitede size sunar. Suyunuzu hiperfiltrasyon teknolojisi ile içilmeye hazır hale getirir. Ve ph kalitesi 8,5 olan alkali ve sağlıklı su üretir.

  Üstelik bu su arıtma sebilini kullanarak hem sıcak hem de soğuk su elde edebilme şansınız da vardır. Üstelik eğer satın almak istemiyorsanız kısa süre için sebil kiralama fırsatını da size sunuyoruz. Törenlerinizde, kısa programlarınızda kullanmak üzere su sebili kiralayabilirsiniz.

  Tüm bunlara ek olarak suyunuzu arıtmak için tezgah üstü su arıtma cihazı almayı da tercih edebilirsiniz. Bunlar hem taşınması kolay hem de çok az yer kaplayan cihazlardır. Her an elinizin altında tamamen arıtılmış sağlıklı suyunuzu bulabilirsiniz. Üstelik arıtılmış su kullanmak ev yemeklerinizi yaparken de oldukça önemlidir. Yemeğinizin tadına tat katar ve günlük almanız gereken mineral ve kalsiyumu sizlere almanız için çok büyük bir fırsat sunar. Tek yapmanız gereken istediğiniz tip su arıtma cihazını seçmek ve satın almak ya da kiralamak.

   

  Devamı..