Bluzlar Nasıl Kombinlenir?

 

Özellikle geçtiğimiz Ramazan Bayramı günlerinde en çok tercih edilen bayramlık olmayı başaran giysi olmayı bluz başardı. 13 yaşındaki küçük kızlardan 65 yaşındaki eli öpülesi teyzelerimize kadar çoğu kadın bu bayramda da en şık bluz modelleri ile güzelliklerine güzellik kattılar.

Sıcağı çekilmeyen şu günlerde serin görüntüler ortaya çıktı ve ne kadar doğru karar verdiklerini birkez daha anladılar. Bu şekilde daha rahat bir giyim tarzı oluşturularak retro havası yaşandı. Retro havasına elbette ünlüler de katıldı. Kot etekleri üzerine giydikleri beyaz yırtık izleri verilmiş bluzleri ile gölgede kalmadılar.

Çoğu stiliste göre gerçekten gün geçtikçe değişen mevsim şartları bu yıldan ziyade 2019 yılının modasını da etkilyor. Stilistlerin ise bluz modelleri konusunda bazı altın tavsiyeleri bulunmakta. Özellikle de bu tavsiyelerin çoğu tamamen rahatlığa dayandırılmış vaziyette. İlk altın tavsiye biraz kumaşla biraz da altına giyilecek iç çamaşırı ile uyumuyla alakalı.

Bu altın tavsiyede özellikle hırçın bir görüntü isteyenlerin beyaz bir bluz altında mor bir retro sütyen giymesinde fayda olacağı yönünde. Daha klasik bir görüntü isteyenler ise yakalarına ve saçlarına dikkat etmeli.

Stilistlerin ve modelistlerin en çok konuştuğu altın tavsiyelerden birisi ise bu yıl bluzler kullanılırken pantolon ve esem ayakkabılar üzerine mi yoksa stilettolar ile uyum sağlayan eteklerle mi kombin edilmesi gerektiği ile alakalı.

 

Bunun cevabını ise ortak bir görüşle verdiler. Özellikle burada tamamen özgürsünüz. İstediğiniz gibi kombinleyebilirsiniz. İsterseniz çapraz kombinle görenleri şaşırtabilirsiniz. Çünkü bu yıl bluzler her türlü kıyafete her zaman uyum sağlayacak gibi duruyor.

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

İgili Makaleler