Son Makaleler

 • Zafer Eroğlu Yenimahalle İçin Çalışacak

   

  Ak Parti tüm il ve ilçelere dayalı yerel seçim için gereken çalışmalar hız kesmeden devam etmektedir. Ankara Yenimahalle için de belediye başkanı aday adayları statüsünde yer alacak olan isimleri belirleyen bu parti içerisinde Zafer Eroğlu ismi de fazlasıyla dikkat çekecek konumda yer almaktadır. Zafer Eroğlu ismi halkın adamı olarak görülmekte olup; aynı zamanda da Askander Başkanı olmasından dolayı da son derecede de başarılı bir isim olarak da ifade edilmektedir. Buna bağlı olarak da etkin bir yapıda da ortaya çıkarak son derecede de ideal bir isim olarak da gündemi oluşturacaktır.

  Zafer Eroğlu ismi Ankara Yenimahalle halkı için büyük bir önem taşıyacak bir kişi olarak değerlendirilmektedir. Bu aşamada da Ak Parti bünyesinde belediye başkan aday adaylığını Yenimahalle içerisinde de gerçekleştirmekte olup; son derecede başarılı proje ve vaatlerle de ortaya çıkacaktır. Belediye başkanlığı makamı için son derecede uygun bir kişi olduğunu da gösterecektir. Zafer Eroğlu halk için çalışmalarını sürdürmeye şimdiden başlayarak ne kadar çalışkan bir yapıya sahip bir belediye başkan aday adayı olduğunu da göstermektedir. Aynı zamanda da fazlasıyla ideal bir konumda yer alan Zafer Eroğlu; Ak Parti bünyesinde Yenimahalle için büyük başarılara Yenimahalle halkıyla da erişebilecek düzeyde de etkili bir yapıda da önemli bir seviyede de yer alacaktır.

  Devamı..
 • Propazar Profesyonel İş Güvenliği Malzemeleri

   

   

   

  Tüketicilerimiz için çalışıyor, hizmet kalitemiz ile büyüyoruz. Tek farkımız kurumsal yapımız, hizmetçi aklımız, sistemsi mantığımız ve empati gücümüzdür.

  Propazar Profesyonel İş Güvenliği Malzemeleri Çalışma Alanları

  Kişisel Koruyucu Donanımlar, İş Güvenliği Malzemeleri, İş Kıyafetleri, Yüksekte Çalışma Ekipmanları, Trafik Güvenliği Malzemeleri, Yüksekte Çalışma Eğitimi, Arama Kurtarma Eğitimi

  Propazar Profesyonel İş Güvenliği Malzemeleri Kısa Sürede Çok Yol Aldı

   Henüz 4 yıldır alanında hizmet veren Propazar Profesyonel İş Güvenliği Malzemeleri Eskişehir ana mağazası, farklı illerdeki mağazaları ve e-ticaret web sitesi (www.propazar.com) ile kısa sürede alanında öncü bir marka değerine ulaştı.

   Propazar ‘ı tanıyabilir miyiz?

   Propazar Profesyonel İş Güvenliği Malzemeleri firmamız 2014 yılında tüm alt yapı çalışmaları, kurumsal kimlik ve marka çalışmaları, sektör analizleri yapılmaya başlanarak 2015 yılında çalışma hayatına başlamıştır.

  Açıldıktan 3 ay sonra ilk franchise bayi anlaşmasını yapmayı başaran Propazar, şuan tüm Türkiye ‘de franchise bayiliklerini vermeye devam etmektedir.

   İlk olarak Eskişehir Teksan Sanayi Bölgesi’nde 100m2 lik bir mağazada başlayan Propazar, şuan yaklaşık 600 m2 lik bir alanda hizmetlerine devam etmektedir. Ayrıca başlıca Bursa, Elazığ, Çorum gibi iller olmak üzere birçok ilde ana bayi veya alt bayiye sahiptir.

   Propazar birçok rakibine göre farklı yollar, farklı stratejiler izlemiş ve bu alanda da başarısını tüm Türkiye ‘de kanıtlamıştır.

   Sizce Neden Propazar?

   Öncelikle tüm Propazar bayileri ve Propazar ekibi olarak amacımız müşteri değil tüketici, satış değil hizmettir.

   Propazar satış ağları olarak;

  1-      E-Ticaret (www.propazar.com) ve pazaryeri siteleri

  2-      Eskişehir Mağaza Satış

  3-      Ana Bayileri

  4-      Alt Bayiler

  5-      Aktif Saha Satış ( Eskişehir, Bilecik, Kütahya, Afyon)

   Seçenekleri yer almaktadır.

   Türkiye’nin neresinde olursa olsun iş güvenliği malzemeleri alanında sorun yaşayan veya desteğe ihtiyacı olan tüm firmalarımız en yakın bayimiz, ekibimiz tarafından ziyaret edilir. Genellikle ortam riskleri, risk analizleri, kimyasallarda MSDS ler ve ortam ölçüm sonuçları değerlendirilerek doğru kişisel koruyucular belirlenir. Sonrasında ise firmanın bütçe / kalite – performans talebine istinaden ürün marka ve modelleri belirlenerek fiyat teklifi verilir, anlaşma sağlanır ise firmaya satış yapılır, sağlanmaz ise firma istediği şekilde ürünleri tedarik edebilir. Firmamızın öncelikli amacı ülkemiz ekonomisine bir nebze de olsa firma maliyetlerini daha verimli hale getirerek katkı sağlamaktır.

  Firmalarımız ile çalışırken, araştırmalar yapılırken gerekirse üretici firma yetkilileri ile de saha ziyaretleri yapılarak, numune çalışmaları yapılarak tüketici firmamız için en doğru karar verilmesi sağlanır. Aslında ürünler belirlenesiye kadar Propazar tüketici firma için çalışan bir personel görevi görür.

   Bugün bir iş güvenliği malzemesini her yerden satın alabilirsiniz. Herhangi bir arama motoruna adını yazarsınız, alışveriş sitelerine ve fiyatlarına bakarsınız ve dilediğiniz veya güvendiğiniz yerden istediğiniz gibi alabilirsiniz. Öncelikle ürünü biliyor ve denemişseniz ve ürün doğru gelirse sorun yok. Peki ya ürünü bilmiyorsanız? Her üründe yüzlerce marka model var, birçok alışveriş yapılacak yer var; nasıl olacak bu iş? Aldınız ya olmazsa? Anlamak için kullanmak zorundasınız da, böylece doğru ürünü tespit edesiye kadar birçok hata olacak. Biz bunu şuan bireysel veya tek ürün için konuşuyoruz, peki ya 3.000 kişilik bir fabrika, birçok bölüm, birçok risk düşünülürse? Yıllarca belki de çalışmalar sürmesi gerekecek.

   İş güvenliği alanında üretici olarak birçok profesyonel firma var. Bu firmalar genellikle kendileri doğrudan son kullanıcıya ulaşıyor veya bölge bayilik sistemi ile firmaya ulaşıyor ve doğru ürün konusunda çalışmalar yapabiliyor. Ancak burada da önümüze gelen eksiklik sadece o firmanın portföyündeki ürünler ile kısıtlı olmasıdır. Evet mükemmel ürün portföyü olabilir, ancak bu eldiven, maske, gözlük ile sınırlı ise, peki ya ayakkabı nasıl olacak veya peki ya baş koruma ürünleri nasıl olacak? Propazar ‘ın buradaki en büyük farkı şuan yaklaşık 120 üzeri marka ile çalışıyor olmasıdır. En son Propazar portföyünde tespit ettiğimiz eldiven çeşidi 1000 civarında idi. En son tespit edilen satışı yapılan eldiven marka çeşidimiz yaklaşık 40 idi. Bu da tüketicilerimize şeffaf, birçok marka arasından daha doğru ürün seçme gücü katmaktadır.

   Propazar ‘ın bir diğer özelliği ise stoktur. Propazar çoğu malzemede kendi stoklarının min-max seviyelerini takip eder ve merkez depoda FİFO işletir. Bu sayede hiçbir zaman raf ömrü dolmuş veya az kalmış bir ürün tüketiciye ulaşmaz ve teslimatlar mümkün olduğunca hızlı ilerler. Gerektiğinde merkez depoda olmaması durumunda bayi depodan hızlıca yine sevkiyat sağlanabilir.

   Propazar çalıştığı tüketicilerin haklarını en baştan en sonuna kadar korur. Bir üretici ile çalışılmadan önce üreticinin güvenilirliği, üretim kalitesi, ürün belgeleri kontrol edilir ve numune çalışmaları yapılır. Ürünler Propazar Teknik Ekibi tarafından onaylandıktan sonra ürünler Propazar ürün gamına dahil edilir ve tüketicilere sunulur. Ürünlerde veya üreticide herhangi bir kalite problemi görüldüğü anda ürün stokta var ise bile satışı durdurulur.

   Tüm bu çalışma prensiplerinde de anlaşılacağı gibi Propazar ‘ın hedef kitlesi işletmeler olup, çözüm odağı da verimli çalışma ve alt toplamda ekonomik avantaj elde ettirmedir. Bazı durumlarda elbette ki birim fiyat avantajları olmayabilir ancak bizim için önemli olan tüketici firmalarımıza ve ülke ekonomimize fazladan ne kattığımızdır. Propazar ticari ilişkiler üzerine değil; dostane, aileden bir birey mantığı ile çalışan bir firmadır. 11 personel ile hizmetlerine devam eden Propazar’daki tüm çalışma arkadaşlarımız aynı ailenin mensubudur.

   Propazar olarak bu yıl birkaç proje başlattık. Bunlardan bir tanesi de maskotumuz ile birlikte #banabirşeyolmazdeme etiketidir. Bu etiket ile seminerler, eğitimler, farkındalık projeleri yapan Propazar, en alttan en üste, en gençten en yaşlıya iş güvenliği kültürü aşılama çalışmalarımız devam etmiştir. En büyük mutluluğumuz iş kazasız geçen her an olup, en son takvim çalışmamızda iş kazaları yerine İş Cinayetleri adı verilerek iş kazalarının oranlarına dikkat çekmeye çalışılmıştır. Çünkü iş kazalarının çoğu iş güvenliği malzemelerinin hiç kullanılmamasından kaynaklansa da birçoğu da yanlış kullanım veya yanlış üründen kaynaklanmaktadır. Bu nedenle Hedefimiz ; “Hedef Sıfır İş Kazası” sloganının sadece iş güvenliği tabelalarında yazılı kalmamasıdır.

  Devamı..
 • Kalın'dan Kurban Bayramı tatili açıklaması

   

  Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, "Cumhurbaşkanı Erdoğan, cuma günü 100 günlük icraat programını vatandaşlarla paylaşacak." dedi.

  "2019-2023 dönemine ait Stratejik Plan Kasım sonuna kadar hazırlanmış olacak." diyen Kalın sözlerini şu şekilde sürdürdü:

  "Güvenlik birimlerimiz arasında son dönemde yakalanmış eş güdüm sahada da somut neticeler vermeye devam etmektedir."

  Sözcü Kalın, "Suriye kaynaklı terör tehditlerine karşı etkin mücadelemiz kararlı şekilde devam edecek." ifadelerini kullandı.

  Kurban Bayramı tatili 9 gün

  Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Kurban Bayramı tatilinin 9 gün olacağını açıkladı. 

  "ABD'nin tehditkar dil kullanması asla kabul edilemez"

  Kalın,"ABD'nin Türkiye'de devam eden adli bir konuyu gerekçe göstererek tehditkar bir dil kullanması asla ve asla kabul edilemez." dedi.

  İbrahim Kalın,"Türkiye kolay gözden çıkarılacak ülke değildir, bunu herkesin bilmesi gerekir,F-35 olur başka mevzular olur, Türkiye alternatifsiz de değildir." şeklinde konuştu.

  Türkiye'nin alternatifsiz olmadığını ifade eden Kalın şunları söyledi:

  "Türkiye kolay gözden çıkarılacak ülke değildir, bunu herkesin bilmesi gerekir,F-35 olur başka mevzular olur, Türkiye alternatifsiz de değildir"

  "Brunson meselesinde yargı sürecine herkesin saygı duyulması gerekir"
  Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın, "Rahip Brunson meselesiyle ilgili devam eden yargı sürecine herkesin saygı duyması gerekir." dedi.

  "Münbiç planı, tasarlandığı şekilde uygulanmaya devam ediyor. Onun bir takvimi, belli unsurları var. Bunlar adım adım hayata geçiriliyor." şeklinde konuşan Kalın, ABD'nin yaptırım tehdidi hakkında, "Bu gerilimin Münbiç eylem planını olumsuz  yönde etkilememesi bizim beklentimizdi, bu yönde bir adım görmedik." dedi.

  Bedelli askerlik

  Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın, bedelli askerliğe ilişkin düzenleme konusunda, "Önümüzdeki birkaç gün içerisinde Cumhurbaşkanımızın imzalaması öngörülüyor." bilgisini paylaştı.

  Kalın, Erdoğan'ın Bahçeli'yi kabulü hakında, "Olağanüstü ya da acil koduyla bir durum yok, zaman zaman bu tür görüşmeleri hep birlikte müşahede edeceğiz." ifadelerini kullandı.

  Sözcü Kalın, "Orta vadeli programın açıklanmasıyla Türk ekonomisinin yapısal gücünün bütün sektörlere yansıtılması noktasında önemli adımlar atılacak." dedi.

  Kaynak : https://www.flashaberler.net/haber/12344/kalindan-kurban-bayrami-tatili-aciklamasi.html

  Devamı..
 • Acı haber az önce geldi! şehit ve çok sayıda yaralılar var

  Hakkari’nin Çukurca ilçesinde teröristler tarafından düzenlenen havanlı saldırı sonucu biri ağır 6 asker yaralandı. Yaralı askerlerden biri hastanede şehit oldu.

  Hakkari Valiliğinden yapılan açıklamada, Çukurca ilçesi Güven Dağı Üs Bölgesi'ne bölücü terör örgütü mensuplarınca Irak’ın kuzeyinden havanlı saldırı düzenlendiği belirtildi.

  Saldırı sonucu 1 askeri personel ağır, 5 askeri personel ise hafif şekilde yaralandı" denildi. 

  YARALI ASKER HASTANEDE ŞEHİT OLDU 

  Saldırıda ağır yaralanan ve helikopterle Hakkari'ye getirilerek tedavi altına alınan piyade sözleşmeli er, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak şehit oldu. Diğer yaralı askerlerin ise tedavisi sürüyor.

  Kaynak : https://www.haberplus.net/haber/21004/aci-haber-az-once-geldi-sehit-ve-cok-sayida-yaralilar-var.html

   

  Devamı..
 • İzmir Bornova emlakçılar

  Günümüzde internetin gelişmesi ile birlikte insanlar ihtiyaçları için sürekli olarak internet kullanmaktadırlar. Eğer internet dünyasında bulunmuyorsanız hizmet almak isteyenlere ulaşamayacaksınız demektir.

  İnternet kullanımı oldukça önemli hale gelmiştir. İnsanlar her ihtiyacını gidermek için interneti kullanırlar. Bu herhangi bir konuda araştırma yapmak olabileceği gibi işyerleri için tabela yaptıracakları yer bulabilmek de olabilir. Firma sahibi esnaf daha çok kişiye düşük maliyetlerle ulaşabilmek için internette mutlaka yerini almalıdır. Bu şekilde daha çok para kazanma ihtimali artacaktır. Vereceğiniz hizmetlerin detaylarına, firmanızın yerine ve yaptığınız işlerle ilgili detaylı video ve resim koyabileceğiniz Esnaf Birlik internet sitesi siz değerli esnaflarımız için hizmet vermeye devam ediyor.

  Tabela Yapımı

  Yeni açılan işyerlerinin çevreden görünebilmesini sağlamak amacıyla tabela yaptırılmaktadır. Eğer çevrelerinde bu işi yapan tabelacılar olmazsa yapacakları işi arttırma ihtimali de ortadan kalacaktır. İnternetten yapılan araştırmalara göre belki de bu hizmeti veren en olmadık yerler bulunacak ve kötü işe bir sürü paralar verilebilecektir. İnsanların bu tarz ihtiyaçlarını karşılayabilmek için açtığınız iş yerinizin tanıtımını yapabilmeniz internet sayesinde olacaktır. İzmir tabelacılar listemizde yer alarak insanlara daha kolay ulaşabileceksiniz.Esnaf Birlik olarak verdiğimiz kaliteli hizmet sayesinde işyerinizi daha çok tanıtabilecek ve müşterilerinizin artması sonucu daha çok para kazanabileceksiniz.

  Firmaların tercih edilebilmesi ve daha çok insana ulaşabilmesi için sürekli olarak reklam harcamaları yapılmaktadır. Yapılan büyük reklam harcamaları her zaman doğru sonuçlar vermeyebilir. Bu kadar büyük harcamalara gerek olmaksızın internet sitemizde oluşturacağınız profil sayesinde daha fazla müşteriye ulaşabilirsiniz. Profilinize gireceğiniz firma bilgilerinizin yanı sıra vermiş olduğunuz hizmetlerin detaylarını da ekleyerek insanları daha iyi bilgilendirebilirsiniz.

  İzmir’deki emlak sektöründeki yaşanan gelişmeler neticesinde birçok daire alıcısını beklemektedir. Yapılan dairelerin satışları için emlakçılar hizmet verirler. Emlak dükkanınızın daha çok tanıtımının yapılabilmesi için İzmir Bornova emlakçılar listesinde yerinizi alarak işlerinizi arttırabilirsiniz. Sürekli olarak internet sitelerine ve sosyal medya ağlarına vermiş olduğumuz reklamlar sayesinde hizmet almak isteyen insanlar tarafından sürekli olarak ziyaret edilmektedir. Bu kadar çok ziyaret edilen internet sitesinde siz de yerinizi almak için acele etmelisiniz.

   

  Devamı..