Advert

Son Makaleler

 • En Kaliteli Barbi Giydirme Oyunları

   Online oyunlar artık pek çoğumuzun ilgisini çekiyor ve hepimiz bu oyunlara öyle merak saldık ki oynamadan edemiyoruz. Oyun çeşitleri ise yaşa göre değişiklik gösteriyor olsa da kız oyunları erkeklerin oynadıkları oyunlara göre elbette ki biraz daha farklı. Erkekler oyun seçiminde aksiyona yönelirken kız çocukları için barbi oyunları çok daha heyecan verici oluyor.

  Kadın ve erkeğin doğasından gelen bir duygu bu kadınlar hayatı daha planlı yaşamayı sevdiklerinden dolayı giyim kuşamından yediklerine varıncaya kadar her şeyde daha hassas davranılıyor. Kız çocukları henüz küçük yaştayken Barbi giydirme oyunlarıyla annelik dürtüsünü ön plana çıkarırken erkekler ise arabalarla ya da silahlarla oynamaya bayılıyorlar.

   

   

  Devamı..
 • Arçelik Buzdolabı DeepFreeze Kar Yapıyor

   

  Ne kadar gelişmiş teknolojiye sahip olsa da eski nesil teknolojiyi barındıran buzdolabı modellerinde olduğu gibi derin dondurucu bölmesinin karlanması sorunu en sık görülen buzdolabı arızaları arasında yer almaktadır. Arçelik teknolojisine ve kalitesine sahip olan buzdolabı modellerinde de deep freze kar yapma sorunu ile karşı karşıya kalınabilmektedir. Çünkü bu tip bir teknik buzdolabı arızası, temel buzdolabı çalışma prensibinin oluşturabileceği yaygın sorunlardan birisidir. Buzdolabı tasarımında kullanılan fitillerden kaynaklı olarak bu tip sorunla çok sık olasılıkla karşı karşıya kalınabilmesi mümkün olabilmektedir. Nitekim Çekmeköy Siemens Servisi merkezinde de Arçelik markalı buzdolabı modellerindeki en sık görülen arızalardan birisini oluşturmaktadır.

  Buzdolabının deep freze haznesinde karlanma sorunun sıkça karşılaşılıyor olması durumunda, sorun direkt olarak buzdolabının üst kapak fitillerindeki sorundan kaynaklandığı anlaşılmaktadır. Uzman Maltepe Siemens Servisi teknisyenleri böyle bir durumda hemen buzdolabının deep freze haznesi kapağı yani üst kapak filtrelerinin değişimiyle çözüm sağlamaktadır. Çünkü buzdolabının derin dondurucu haznesindeki karlanma sorunu, kapak üzerinde hava giriş ve çıkışını önleyen fitillerde eskime veya yıpranma meydana gelmesinden kaynaklı olarak oluşmaktadır. Üst kapak filtrelerinin uzun süreli kullanıma bağlı olarak yıpranmış olması, olağan dışı bir fiziksel bir dış etkiyle yırtılmış ya da işlevini kaybetmiş olabilir. Bu durumda hava giriş ve çıkış engelleme fonksiyonunu yerine getirememelerine neden olur.

  Buzdolabının üst kapak filtrelerinin işlevini yerine getirememesi, buzdolabının deep freze haznesine ısı girişinin oluşmasına neden olur. Böyle bir durum ise buzdolabının deep freze bölümünde karlanma durumunun meydana gelmesine sebep olabilmektedir. Ancak bu tip bir sorun buzdolabı üst kapak fitillerinin yenisi ile değiştirilmesi sonucunda kolayca ve ekonomik şekilde çözüme kavuşturulabilmektedir. Buzdolabının fitil değişim işlemlerinin doğru ve hatasız şekilde gerçekleştirilmesi için mutlaka profesyonel Kurtköy Beko Servisi teknisyenleri tarafından gerçekleştirilmesi gerekir. Bu şekilde kısa süre içerisinde yerinden çıkması ya da hatalı takılmasına bağlı olarak sorunun kesilmemesi ya da yeni sorunlar ortaya çıkarması gibi bir durum ile karşı karşıya kalınmaması sağlanır. Bu yüzden böyle bir durumda mutlaka profesyonel servis desteği alınması tavsiye edilir.

  Devamı..
 • Tesettür Giyim’de Öncü Marka Eylül Tesettür

   

  Tesettür giyim kadının kendisini yansıttığı ve hayatın farklı alanlarda kullanılabilecek ürünleri ve modelleri bünyesinde barındıran bir giyim tarzıdır. Öyle ki günlük hayatta giymeye uygun olan ikili takımları, pantolonları ve elbiseleri içerisinde bulundururken bir yandan da tesettür mayo ve tesettür eşofman takımları ile hayatın farklı alanlarına hitap eden bir yelpazeye sahiptir.

  Bu farkındalıkla firmamız 2010 yılında giyim sektörüne giriş yapmıştır. İlk günümüzden bugüne müşterilerimiz için en iyisini amaçlayarak her geçen gün çeşitliliğimizi de artırarak yola devam etmekteyiz.

  Tüm bu evrelerde en hassas olduğumuz noktalar ise müşterilerimizin bize olan güveni, ürünlerimize karşı olan memnuniyeti ve değerli müşterilerimiz için en hesaplı ve kaliteli ürünü sunmak olmuştur.

  “Kaliteli ve hesaplı alışveriş” sloganımızla bunu pekiştirerek ürünlerimizi online alışveriş ortamına taşıdık. Böylece müşterilerimiz için en güvenli, hızlı ve kolay erişime olanak tanıyarak ürünlerimizi ve fırsatlarımızı siz değerli müşterilerimizle buluşturmaya çalışıyoruz.

  Eylultesettur.com sizlere başka bir yerde bulamayacağınız model ve çeşitleri en iyi kaliteyle, en uygun fiyata ulaştırmayı amaç edinmiş bir sitedir. Buradan yapacağınız alışverişlerinizde dilerseniz kapıda ödeme dahi yapabilirsiniz. Siparişiniz en geç 24 saatte kargoya verilir. Böylece ürünlerimize hızlıca erişebilirsiniz.

  Genel olarak ürünlerimizin çeşitliliğinden ve kalitesinden bahsedecek olursak. Sizlerin en yeni modaya erişimini sağlayabilmek için yeni modellerimizi sitemizde ayrı bir başlık altında sunmaktayız. Buraya tıkladığınızda onlarca çeşit ve farklı kullanıma uygun tesettür modelleri sizleri karşılayacak olacaktır.

  Gençlere uygun tesettür çeşitlerimizde her daim modaya uygun ve şık olmayı hedefleyen Eylül Tesettür, farklı modellerle gençlerimizi günlük yaşamda giyim tercih olanağını genişletmektedir.

  Farklı tiplerdeki eşofman takımlarımızla öncelikle spor yapan müşterilerimizin rahat edeceği ürünler sunuyoruz. Her bedene uygun stoklarımızla da ürün yokluğunu engelliyor ve hizmetimizi sürekli hale getiriyoruz.

  Bir diğer türümüzden bahsedecek olursak, tesettür mayo ürünlerimizle yüzme zevkinden mahrum kalmak istemeyen müşterilerimiz için seçenekler sunuyoruz. Bunun yanı sıra dış giyim ürünlerimizle tam aksine kış mevsimlerinde de müşterilerimizin memnuniyetini ve ihtiyaçlarını karşılamak adına ürünlerimizi bulundurmaktayız.

  Son olarak ise tesettür giyimin temel taşları olan elbise, ikili takım, abiye ve tunik gibi modellerimizle sizleri karşılıyor ve en uygun giyimi sizlerle buluşturmayı hedefliyoruz.

  “Kaliteli” ve “Hesaplı” alışveriş için Eylül Tesettür sizlerle.

  Kaynak : https://www.eylultesettur.com/ 

  Devamı..
 • Online Program Hemen İndir

   

   

  Telefon, tablet ta da bilgisayar üzerinden kullanabileceğiniz online programlar için birbirinden farklı seçeneklere site üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

  OİS, Android ya da windows kullanıcıları için hazırlanmış olan programları program indir seçeneğini kullanarak kısa süre içerisinde istediğiniz cihaza indirebilirsiniz. Farklı kategoriler üzerinden yayınlanmakta olan program, oyun ya da uygulama seçeneklerini incelemek isteyenler site üzerinden daha fazla seçeneğe ulaşım sağlayabilirler. Seçmiş olduğunuz programları ücretsiz olarak indirebilir ve cihaz üzerinden sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz.

  Oyun oynamak ya da farklı aktiviteler gerçekleştirmek için farklı programları kullanmak isteyenler site üzerinden aradıkları seçeneklere kolayca ulaşabilirler. Devamlı olarak yenilenmekte olan program seçenekleri bilgisayar ya da tablet dışında telefon üzerinden de kullanabileceğiniz seçenekleri oluşturmaktadır. Her kategori içerisinde yüzlerce farklı program ya da oyun seçeneği bulunmaktadır. Bu sayede kullanıcılar site üzerinden güvenli şekilde gerçekleştirecekleri indirme işlemi ile rahatça kullanabilecekleri seçeneklere ulaşım sağlayabilirler.

  Akıllı Tahta Programı İndir

  Sağlamış olduğu avantajlar nedeni ile tercih edilmekte olan akıllı tahta programını kullanmak isteyenler Fatih kalem linkine tıklayarak kısa süre içerisinde site üzerinden indirme işlemini yapabilirler. Programı ücretsiz olarak indirmek isteyenler site üzerinden online işlem yapabilirler. Kısa sürede tamamlanacak olan indirme işleminin ardından programı sorunsuz olarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Kullanıcılar aradıkları uygulama ya da program seçeneklerine ulaşmak istediklerinde site üzerinden online işlem yapabilirler.

  Devamı..
 • İnşaat Sektörü Gelişme Gösterdikçe Çalışan İhtiyacı Azalmadan Devam Ediyor

   

  Özellikle ülkemizde inşaat sektörü önemli bir ivme yakalayarak en hızlı gelişen sektörlerden biri haline geldi. Gerek büyük şehirlerde gerekse de diğer illerimizde inşaat sektörünün hareketli geçtiğini görmekteyiz. İnşaat sektöründe hizmet veren firmalar bünyelerinde çalıştırmak üzere değişik projelerde birçok çalışana ihtiyaç duyuyor. Mimar, inşaat mühendisi ya da değişik bölümlerde görev almak sureti ile birçok iş imkanı sunan inşaat firmalarında çalışmak üzere aradığınız işi internet üzerinden iş ilanı sunan web sitelerinde bulabilir ve başvuru yaparak işe girebilirsiniz. İnşaat sektörü iş ilanlarıile siz de eğitim durumunuza ve yeteneklerine uygun işlerden dilediğinizi tercih ederek başvuru yapabilirsiniz.

  İnşaat Sektöründe Çalışanların Görevleri Nelerdir?

  Mimar olarak kendinize uygun işi arıyorsanız, işe başladığınızda önemli ve sorumluluk sahibi olduğunuz da bilmelisiniz. Binaların fiziki yapılarını birçok açıdan planlayarak ve hesaplayarak rapor eden ve bunu hayata geçirmek için gerekli zemini sağlayan kişiye mimar denir. İnşaat sektöründe her firma birden fazla iş potansiyeline göre mimar çalıştırmak durumundadır. Bunun yanı sıra inşaat mühendisi olarak görev almak ve sektörde çalışmak istediğinizde inşaat sektörünün ne önemli görevlerinden biri olan inşaat mühendisliğiile siz de geçimizi sağlayabilirsiniz. İnşaat sektörü iş ilanlarıaraştırması ile mimar, inşaat mühendisi ya da diğer iş ilanları ile kendinize uygun iş fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

  Aradığınız İşi İnternetten Kolayca Bulabileceğinizi Biliyor Musunuz?

  Gelişen inşaat sektörü yaşam standartlarını artırdıkça daha fazla talep görmekte ve daha fazla inşaatın yapıldığını görmekteyiz. Hızla gelişen ve tercih edilen yeni yapılar nedeni ile bu sektörde çalışanlar için birçok iş fırsatı da beraberinde doğmaktadır. Siz de eğer iş ilanı araştırması ile aradığınız işi bulmak isterseniz İnşaat sektörü iş ilanları araştırması ile birçok iş fırsatını inceleyebilir ve dilediğinize başvuru yaparak bu işlerde çalışmaya başlayabilirsiniz. Günümüzde inşaat firmalarından tutunda iş arayanlara kadar birçok kişi iş ilanları araştırması ya da vasıflı çalışan bulmak için iş ilanları sitelerini tercih ediyor. Sizde  Cvbenim.com sitesine girerek aradığınız işi kolayca bulabilirsiniz.

   

   

   

  Devamı..