Akşener; Şirk Prof Koşuyor.

30
Skip (5)
Print Photos Online

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Ekleme Tarihi by admin
22 İzlenme
Türkiye Ziraat Odaları Birliği'ni Akşener'den Türkiye Ziraat Odaları Birliğine ziyaret

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Türkiye Ziraat Odaları Birliği'ni (TZOB) ziyaret ederek, Birlik Başkanı Şemsi Bayraktar'dan tarım sektörünün sorunlarıyla ilgili bilgi aldı.


 Akşener, "Seçim döneminde gittiğim yerlerde hiç ekili alan görmedim. Hiç küçükbaş hayvan görmedim sürü olarak. Orada sordum, 'endüstriyel anlamda bir yatırım var mı?' Yok. İşsizlik gençler açısından had safhada olan bir problem. Gıda manasında eksiğimiz var ve stratejik olarak tarıma bakmamız gerektiğini gözümle gördüm" dedi.

Harran Üniversitesi Rektörü Ramazan Taşaltın'ın "Erdoğan'a itaat farzdır" sözlerine de tepki gösteren Akşener, "Dini manada baktığınız zaman felaket bir şey. Arkadaş şirk koşuyor. Kendini tahrif ediyor. Farz ayetle belirtilir. Haram Allah'ın tanımıyla belli olur" ifadelerini kullandı.

BU REKTÖR DENİLEN KİŞİYE, TAVIR KOYDUĞUNU GÖRDÜM"

Konuşmasının ardından gazetecilerin sorularını da yanıtlayan Akşener, Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ramazan Taşaltın'ın Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik sözlerinin ardından, istifa etmesini nasıl değerlendirdiğinin sorulması üzerine, "Ben dini eğitim almış bir insanım. Dini manada baktığınız zaman felaket bir şey. Arkadaş şirk koşuyor. Kendini tahrif ediyor. Farz ayetle belirtilir. Haram Allah'ın tanımıyla belli olur. Bu ipin ucunun koptuğu bir ruh hali. İlk defa ben iktidar partisi mensuplarının, yöneticilerinin bu rektör denilen kişiye, tavır koyduğunu gördüm. Bunu da olumlu bir gelişme olarak görüyorum. Bir siyasi, bir insan günahtan münezzeh olabilir mi?" değerlendirmesinde bulundu.
Kategori
GÜNDEM

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.