Akıllı ayna ve daha fazlası! - CES 2018'in öne çıkan girişimleri

Advert

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Advert
Ekleme Tarihi by admin
24 İzlenme
https://shiftdelete.net/ces-2018-one-cikan-teknolojiler

CES 2018 tüm hızıyla başladı ve ShiftDelete.Net olarak yeni ürünleri ve teknolojileri size anlatmaya devam ediyoruz. Bu videomuzda, fuarda sergilenen ilginç girişimlere ve ürünlere yakından bakıyoruz.

CES 2018'in öne çıkan girişimleri!

Görücüye çıkan girişimler içerisinde oldukça farklı birçok ürün ve konsept var. Örneğin Cosno Connected adı verilen teknoloji, motostiklet veya bisiklet kullanan kişiler in kasklarına yeni özellikler kazandırıyor. Akıllı telefonla kontrol edilebilen ve içerisinde birçok sensörün yer aldığı bu ürün, hayatı kolaylaştırmak adına başarılı bir ürün.

Fuarda tabii ki bir süredir hayatımıza girmeye başlayan 3D yazıcılar da var. Bu konuda ürünlerini sergileyen XZY Printing firması, boyutlarına ve yeteneklerine göre değişen birçok 3D yazıcı modelini katılımcılarla paylaşıyor. CES 2018, teknolojinin birçok farklı alanda kullanılabileceğini gösteren bir fuar diyebiliriz. Zira videomuza konu olan ürünlerden bir diğeri olan Neutrogena Skin 360, akıllı telefonlara takılabilien bir aksesuar ile birlikte, cildinizin analizini yapabiliyor. Analiz sonrasında cilt skorunuzu görebiliyor ve yapmanız gerekenleri öğrenebiliyorsunuz.

Akıllanan ürünlerden bir diğeri de diş fırçaları bildiğiniz gibi. Fuarda özellikle çocuklar için diş fırçalamayı daha eğlenceli hale getiren Kolibree, uygulama üzerinden hem doğru fırçalama konusunda yardımcı oluyor hem de ekranda çocukların sevebileceği karakterle birlikte bu işi eğlenceli bir hâle getiriyor. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve MediaMarkt katkılarıyla tüm bu ürünleri anlattığımız video ile sizi baş başa bırakalım. İyi seyirler.
Teknoloji videoları ve teknolojiye dair her şey için kanalımıza ABONE Olun ►►https://goo.gl/ylUFmZ

Tüm İnceleme videolarımızı buradan izleyebilirsiniz
►► https://goo.gl/IIKYIK

ShiftDelete.Net‘i tüm sosyal ağlarda takip edin ;

Instagram ►► https://goo.gl/r4AJDv
Facebook ►► https://goo.gl/k1D1JL
Twitter ►►https://goo.gl/vTwhws
Google+ ►► https://goo.gl/6jRF18

ShiftDelete.Net YouTube hesabı, Türkiye'nin en büyük teknoloji sitesinin video kanalıdır.

ShiftDelete.Net ile en yeni teknoloji haberlerine, videolu olarak ulaşabileceksiniz.
Kategori
TEKNOLOJİ

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.