AirBar inceleme! - Dizüstü bilgisayarlar dokunmatik olsun!

Advert

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Advert
Ekleme Tarihi by admin
33 İzlenme
https://shiftdelete.net/airbar-inceleme

Bir süredir merakla beklenen AirBar inceleme videosu ile karşınızdayız! Dizüstü bilgisayarlara dokunmatik ekran özelliği katan bu cihazın detayları videomuzda!

AirBar isimli aksesuar, 13.3 inç boyutlu MacBook Air ve 15.6 inç boyutlu Windows işletim sistemli dizüstü bilgisayarlar için tasarlanan bir cihaz. Oldukça inovatif olan bu aksesuar ile 13.3 inç MacBook Air ve 15.6 inç boyutlu dizüstü bilgisayarları dokunmatik ekranlı bir bilgisayara dönüştürebilirsiniz. Peki AirBar nasıl kullanılır?

AirBar aksesuarını uyumlu bir cihaza üzerinde bulunan yapışkan ile ekranın alt çerçevesine tam olarak denk gelecek şekilde yerleştirmelisiniz. Cihazın üzerindeki dikey çizgiler yardımıyla ekranın yan çerçevesiyle aynı hizada olmasına dikkat etmeniz önemli.

USB portu üzerinden çalışan cihazı, MacOS ve Windows işletim sistemli bilgisayarlara taktığınız anda çalışmaya başlayacak ancak MacBook Air için bazı özelleştirme ayarları gerekiyor. Her iki model için de AirBarTurkey sitesinden güncel firmware indirmeniz, performansı artıracaktır.

Windows için çok da gerekli olmayan bu yüklemeyi MacBook Air için yapmanızı tavsiye ediyoruz. Yüklenen yazalım sonrasında AirBar Multitouch uygulaması üzerinden çok sayıda ince ayar ve kişiselleştirme yaparak bu cihazı kendi deneyiminiz için en uygun hale getirebilirsiniz.

Gerekli işlemleri yaptıktan sonra bilgisayarınızda tam anlamıyla dokunmatik ekran deneyemi yaşayabilirsiniz. Tek parmak, çift parmak hareketleri, pinch to zoom, görüntü çevirme, 4 ve 5 parmak ile hareketler yapabilirsiniz. Dilerseniz tüm dokunma hareketlerine kendi istediğiniz komutları da atamanız mümkün.

Hassasiyet, algılama, hız ve tepkime süresi gibi tamamen özelleştirilebilir ayarların ardından, MacBook Air 13.3 inç ve 15.6 inç boyutlu Windows bilgisayarınızı dokunmatik ekranlı bir bilgisayara dönüştürmüş olacaksınız.

Tüm İnceleme videolarımızı buradan izleyebilirsiniz
►► https://goo.gl/IIKYIK

ShiftDelete.Net‘i tüm sosyal ağlarda takip edin ;

Instagram ►► https://goo.gl/r4AJDv
Facebook ►► https://goo.gl/k1D1JL
Twitter ►►https://goo.gl/vTwhws
Google+ ►► https://goo.gl/6jRF18

ShiftDelete.Net YouTube hesabı, Türkiye'nin en büyük teknoloji sitesinin video kanalıdır.

ShiftDelete.Net ile en yeni teknoloji haberlerine, videolu olarak ulaşabileceksiniz.
Kategori
TEKNOLOJİ

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.