Ailesinin Hediye Aldığını Düşünüp ŞAKALANAN 5 Çocuk

30
Skip (5)
Advert

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Advert
Ekleme Tarihi by admin
34 İzlenme
Hediyeleri kim sevmez ki hele bize verilen hediye uzun süredir istediğimiz bir şey ise bizden mutlusu olmaz. Ancak bu videoda uzun süredir istedikleri şeyleri hediye olarak alan fakat sonrasında bunun bir şaka olduğunu anlayan 5 insanın komik hayal kırıklıklarını izleyeceksiniz. Eminiz hiçbiriniz videodaki kişilerin yerinde olmak asla istemez.

1. Kendisine alınan yeni yıl hediyesini yılbaşı ağacının altında gören kız büyük şaşkınlık yaşıyor çünkü hediye uzun süredir istediği oyun konsoludur. Büyük bir heyecanla ağacın yanına koşup hediyesini açmaya başlayan küçük kız birazdan başına geleceklerden tamamen habersiz.

2. Yine yeni yıl hediyesini alırken hevesi kursağında kalan küçük bir kız daha. Ailesinin tablet aldığını düşünerek büyük bir hevesle paketi açan kız karşısında el yapımı tahta bir tablet görünce büyük bir hayal kırıklığı yaşıyor ve ağlamaya başlıyor.

3. Bu çocuk da doğum günü hediyelerini teker teker açıyor fakat birazdan açacağı paket onun tüm hevesini kıracak. Hediye paketini açınca karşısında gördüğü playstation kutusu çocuğu hem mutlu ediyor hem de heyecanlandırıyor.

4. Yatakta yatan bu rahat çocuk birazdan başına geleceklerden tamamen habersiz. Kendisine verilen hediyeyi merakla açan çocuk karşısında iPhone kutusu görünce telefon alındığını düşünüyor.

5. Bu genç adamın kısa sürede yaşadığı duygu değişimleri kiminizi güldürürken kiminizin de gençle birlikte üzülmenize neden olacak. Ailesi tarafından kendisine playstation alındığını gören genç mutluluktan gözyaşlarına hakim olamıyor ve heyecanla kutuyu açıyor. Ancak kutuyu açınca gerçekte ortaya çıkıyor.

► Videomuzu beğendiyseniz Abone olmayı ve beğen tuşuna basmayı unutmayın :)

► Her gün 1 video yüklediğimiz kanalımızda sizlere her konudan farklı videolar yapmaya çalışıyoruz.. Şaşırtıcı, sıradışı, ilginç, eğlenceli ve bilgilendirici videolar için kanala abone olmayı unutmayın! https://goo.gl/8Yf9Su

Kesin İzleyin :
→Aptalca Görünmesine Rağmen İşe Yaradığı Kanıtlanmış 24 Ürün : https://youtu.be/ePm4YrIjbr8
→Drone'lar Tarafından Yakalanan 5 Korkutucu Şey : https://youtu.be/q69epZRav54
→Kuzey Kore'den Kaçmak İçin Kullanılan 10 Yol : https://youtu.be/VOgnOUx5Flw
→Adam Bu Arabayı Beğenmeyip Paslanmaya Bıraktı - Hiçbir şey Beğenmeyen İnsanlar : https://youtu.be/Ocxd45PoTQU

► Kaynaklar:
► en.wikipedia.org
► eksisozluk.com
► line.do
► people.howstuffworks.com

Kevin MacLeod sanatçısının Funkorama adlı şarkısı, Creative Commons Attribution lisansı (https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır.
Kaynak: http://incompetech.com/music/royalty-free/index.html?isrc=USUAN1100474
Sanatçı: http://incompetech.com/

Bizleri takipte kalarak yeni videolardan haberdar olabilirsiniz, teşekkürler..
Kategori
MERAK

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.