Adnan Oktar'ın evinden cephanelik çıktı!.

30
Skip (5)
Advert

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Advert
Ekleme Tarihi by admin
15 İzlenme
Adnan Oktar'ın evinden cephanelik çıktı!.

Ceylan Özgül, Adnan Oktar ve örgütüyle ilgili detayları anlattı!.
Adnan Oktar ve örgütüne dev operasyon! İşte ilk kareler...
Kamuoyunda "Adnan Hoca" olarak bilinen Adnan Oktar'a sabaha karşı İstanbul Emniyeti Mali Şube Müdürlüğü tarafından hava destekli dev operasyon düzenlendi.

Son dakika... Adnan Oktar'ın evinden cephanelik çıktı!
İstanbul merkezli 5 ilde, Adnan Oktar suç örgütü üyesi oldukları iddiasıyla haklarında gözaltı kararı çıkartılan 235 kişinin yakalanması için operasyonlar sürerken, İstanbul Emniyet Müdürlüğü Mali Şube ekiplerince Adnan Oktar'ın evinde yapılan aramalarda adeta bir cephanelik bulundu.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Mali Şube ekipleri, Adnan Oktar'ın evine düzenledikleri operasyonda adeta bir cephanelik ele geçirdi..
Evde yapılan aramalarda uzun namlulu tüfekler, tabancalar ve çok sayıda mühimmat ele geçirildi..
Adnan Oktar grubuna yönelik düzenlenen operasyonda ele geçirilen malzemeler şoke etti..
İstanbul Emniyet Müdürlüğü Mali Şube ekiplerince Adnan Oktar'ın evinde yapılan aramalarda adeta bir cephanelik bulundu..
Aramalarda ele geçirilen uzun namlulu tüfekler, tabancalar ve bunlara ait mühimmatlar dikkat çekti..
Ele geçirilen silahlar emniyet müdürlüğüne getirildi..
Adnan Oktar'ın villasının deposunda bulunan tarihi eser ve antika eşyalar ise incelenmek üzere Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele şubeye getirildi..

Başsavcılıktan Adnan Oktar örgütüyle ilgili flaş hamle.

Adnan Oktar suç örgütüne ilişkin bu sabah operasyon başlatan İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Sulh Ceza Hakimliği’nden örgütün mal varlıklarına el konulması üzerine tapu ve tüm bankalara kararın bir örneğini gönderdi. Başsavcılık, suçtan elde edilen mal varlıklarına tedbir konulmasını talep ederken banka hesaplarının da dondurulmasını talep etti.
Adnan Oktar suç örgütüne ilişkin İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı sabah saatlerinde operasyon başlatılmıştı. İstanbul c baş tarafından yürütülen soruşturma kapsamında harekete geçen İstanbul Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri 5 ilde 235 isme yönelik alınan gözaltı kararı gereği saat 05.00'da hareket geçti.

Şu ana 166 şüpheli gözaltına alınırken Adnan Oktar'ın da aralarında bulunduğu şüpheliler Vatan Caddesi'ndeki emniyet müdürlüğünde sorguya alındı.

HAMLE GELDİ
Başsavcılık şüphelilere yönelik alınan MASAK raporu doğrultusunda flaş bir hamle daha yaptı. 235 şüphelinin suçtan kaynaklanan tüm mal varlığına Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliği'nden alınan karar ile el konuldu.

Söz konusu karar bu sabah infaz için tüm tapu müdürlükleri ve banka şubelerine gönderildi. Tapu ve bankalardan kayıtlı gayrimenkullere şerh konulması ve banka hesaplarının dondurulması talep edildi. Soruşturma dosyasında şüpheli bulunan 235 şüphelinin banka hesaplarına örgüt suçundan elde edildiği şüphesiyle tedbir konulurken yine aynı şüphe ile tapudaki kayıtlı mallarına da şerh konuldu.


Adnan Oktar'ın şirketlerine kayyum atandı.

Bu sabah saatlerinde yapılan şafak baskını sonrası gözaltına alınan Adnan Oktar'ın şirketlerine kayyum atandı.
İstanbul Emniyeti'nin bu sabah saatlerinde gerçekleştirdiği şafak baskını operasyonuyla gözaltına aldığı Adnan Oktar gözaltına alındı.

Ev ve iş yerlerinde yapılan aramalar devam ederken, Oktar'ın şirketlerine kayyum atandı.

Adnan Oktar ve grubuna yönelik soruşturmada 235 şüphelinin mal varlığına el konulduğu, şirket, dernek ve vakıflarına kayyum atandığı bildirildi.

Adnan Oktar polisi görünce kaçtı! Operasyondan şoke eden detaylar..

İstanbul merkezli 5 ilde aralarında Adnan Oktar'ın da olduğu 235 şüphelinin yakalanması için İstanbul merkezli 5 ilde eş zamanlı yürütüldüğü belirtildi.
İstanbul Emniyet Müdürlüğü Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, Adnan Oktarsuç örgütü üyelerinin yakalanması için operasyon yürütüyor. Gözaltına alınanlar sağlık kontrolünden geçirilerek emniyet müdürlüğüne götürüldü.

İşte Adnan Oktar'ın dudak uçuklatan serveti
Hakkında işlemiş olduğu iddia edilen 31 suçtan dolayı soruşturma başlatılan Adnan Oktar'ın tüm malvarlığına el konulurken, şirketlerine de kayyum atandı. İşte Adnan Oktar'ın dudak uçuklatan o serveti...
Kategori
GÜNDEM

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.