ADANA'DA SAPIĞI PERT ETTİLER! - SON DAKİKA 12 TEMMUZ 2018

30
Skip (5)
Advert

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Advert
Ekleme Tarihi by admin
20 İzlenme
ADANA'DA SAPIĞI PERT ETTİLER! - SON DAKİKA
Uygunsuz harekette bulunan kişiye vatandaş dayağı
Adana'da, kaldırımda uygunsuz hareketlerde bulunduğu öne sürülen kişi, vatandaşlarca dövüldü. Cep telefonuyla kayda alınan dayak anı, sosyal medyada paylaşıldı.

Olay, akşam saatlerinde merkez Seyhan ilçesi Sümer Mahallesi Bülent Angın Bulvarı'nda meydana geldi. Yol kenarında cinsel organını çıkarıp, teşhirde bulunduğu ve ahlaka aykırı hareketler yaptığı öne sürülen, ismi açıklanmayan 40'lı yaşlardaki kişi, kendisini fark eden vatandaşlarca dövüldü. Bir vatandaşın cep telefonu ile kayda aldığı o anlar, sosyal medyada da paylaşıldı. Vatandaşlar, dövdükleri kişiyi daha sonra polise teslim etti.

Polis, olayla ilgili soruşturma başlattı.
12 TEMMUZ 2018adana sapığı dövdüler,adana sapık,adana sapık adamı dövdüler,adana,adana sümer mahallesi,adana sümer mahallesi sapığı dövdüler,sümer mahallesi sapık,Sümer Mahallesi Bülent Angın Bulvarı,adana seyhan sapığı dövdüler,adana da sapığa dayak,adana ahlaksız harekette bulunan adam dayak yedi,adanada sapığı tekme tokat dövdüler,sapığı dövdüler,sapığı linç,sapığı döven,adana sapığı linç ettiler,adana taciz,adana son dakika,son dakika haber,adana son dakika sapık
Kategori
GÜNDEM

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.