2019 ÖRGÜ BOYUNLUK ATKI MODELLERİ

30
Skip (5)
Advert

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Advert
Ekleme Tarihi by admin
36 İzlenme
2019 ÖRGÜ BOYUNLUK ATKI MODELLERİ . Tığ İşi ve Şiş İşi El örgüsü atkı ve boyun dünyası . Bayan atkıları ve boyunlukları . Merhaba Örgücüler bugün sizlerle 2019 sonbahar ve kış sezonunda bu yeni moda örgü boyunluk ve atkıları paylaşmak istiyorum. 2018 örgü yılı güzel moda üzerine inanılmaz güzellikleri getirdi bize. İşte onlardan sizin için seçtiğim Örgü Boyunluk / Atkı modelleri. Geniş saç örgü şeklinde düz bir atkı gibi örülüp uçları dikildikten sonra boyun ve başa örtülen atkı örneği oluşuyor. 2018 -2019 yılında bayan atkıları tığ işi ve şiş örgü olarak örülebildiği gibi bazı modellerde de eller şiş gibi kullanılarak örgü tamamlanabiliyor.

Bazı insanların tesettür örgü atkı modeli olarak adlandırdığı bu 2018 - 2019 yılı Boyunluk Atkı Örnekleri çocukların soğuk hava şartlarından korunması için birçok annenin tercihi haline gelmiş durumda. Çoklu şiş kullanarak örmek isterseniz ( yani çorap şişleri ile) yanlarını dikişsiz olarak tek parça halinde örmeniz mümkün olan bir model olduğunu söylemek isterim.

Haraşo veya nohut model sevenleriniz varsa bu atkı için değişik örnekler denemeniz mümkün. Mesela haraşo ile başlayıp yüzün üst kısmına gelen haraşo bölümü simli ip ile örüp değişik bir hava katabilirisiniz atkıya.

Örgü boyun atkıları genel olarak iri örnekler ya da saç örgüsü örnekler ile örüyorlar ve çok da şık duruyor. Dar mini örgü etek gibi örüldüğünüz atkıyı başınıza geçirilmiş şekilde kıyafetlerinizi tamamlayabilirsiniz diye düşünüyorum

Daha fazla örgü modeli ve farklı örnek için linke tıklayın siteyi ziyaret edin.

https://www.hobidenizi.com/

Kanalıma ABONE olmayı, ZİLİ açmayı ve videolarımı beğenmeyi unutmayın ♡

https://www.youtube.com/channel/UCoLY1INGxCoemls6VV6rFaQ?view_as=subscriber

FACEBOOK : https://www.facebook.com/hobi.denizi/
Kategori
GÜNDEM

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.