2018'in En Çok Beklediğimiz 10 Filmi

Advert

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Advert
Ekleme Tarihi by admin
46 İzlenme
2018 yılına girdik. Karşınızda 2018'in en çok beklediğimiz 10 filmi

Twitter: https://twitter.com/filmelestiriler
Instagram: https://www.instagram.com/filmegitmedenonce
kişisel: https://www.instagram.com/cem.basak/

Rastgele film önerileri:https://www.youtube.com/watch?v=fImlwaFfNeg&list=PLNluscFuhJdps1OyrXMxgS4g3GuxHst3m
SAHNEYİ ÇEKERKEN PARAŞÜTLE ARABA ATMIŞLAR: https://www.youtube.com/watch?v=qth3lqsX4t4

Biz filme gitmeden önce olarak hayatımızı sürdürürken film izlemeyi seviyoruz ve 2018'de vizyona girecek filmler için oldukça heyecanlıyız. Gerçi heyecanlı olmasak saçma olurdu. Bu videoyu yapıp amaan 2018'de iyi film çıkmaz heralde dememizi kimse beklemiyordur.

Neyse, bu videoda 2018'de en çok beklediğimiz 10 filme göz atacağız. Farkındaysanız, en çok beklediğimiz diyoruz. Genel olarak herkesin beklediği filmleri başka bir listede ele alacağız. Bu arada Arif v 216 2018'de vizyona girecek olmasına rağmen listede yok.

Listemizin son sırasında Aquaman yer alıyor. Justice League ağzımızda kötü bir tat bırakmış olsa da büyük bir bölümü su altında geçecek filmi sırf teknik açıdan merak ediyoruz. Film hakkında sıkıcı sıkıcı konuşacaksam neden listeye aldım bilmiyorum. Ama belki iyi olur. Bir saniye, şimdi aklıma geldi. Tom Hardy'li Venom filmi 2018'de vizyona girecek ve Logan tarzında olacak gibi duruyor. O yüzden Aquaman listede yok, Venom var.

9. sırada Red Sparrow yer alıyor. Rus bir balerinin yaşadığı sakatlıktan sonra kariyeri sona eriyor. Ne yapacağını bilemeyen karakterimiz daha sonra Sparrow ajanlık okuluna katılıyor. Bu okulda kadınların beynini yıkıyor ve vücutlarını kullanmaya zorlayarak bir ajan haline getiriliyorlar. Jennifer Lawrence'ın karakteri de bunlardan en tehlikelisi. Film, gerçek bir ajanın yazdığı sevilen bir kitaptan uyarlama ve Açlık Oyunları'nın 2. filminin yönetmeninden geliyor. Aslında herkesin istediği Black Widow filmi aslında Red Sparrow olabilir.

8. sıradaki filmimiz Annihilation

Eğer 2014'te vizyona giren Ex Machina filmini izlemediyseniz, gidin izleyin. Türü falan önemli değil, gerçekten harika bir film. 2018'de vizyona girecek Annihilation sırf bu yüzden listemizde yer alıyor. Ex Machina'da oynayan Oscar Isaac'in yer aldığı filmde esas başrolse Natalie Portman. Biolojist olan bu kadın bir grupla beraber dünyada bulunan garip bir bölgeye girip orayı keşfetmeye çalışacak. Burası hem masalsı hem de korkutucu bi yer. Neler olacak pek bilmiyorum. Anladığımız kadarıyla filmde macera, bilimkurgu, fantazi, drama ve korku da göreceğiz.


Ready Player One listenin 7. sırasında. Steven Spielberg'ün yönettiği filmde 2045 yılında geçiyor ve sanal gerçeklik oyunu OASIS'i oynayan bir çocuğun hikayesini anlatıyor. Filmin ilk fragmanları heyecan verici ve anladığımız kadarıyla Ready Player One boyunca bir sürü popüler kültür referansı göreceğiz. King Kong, Iron Giant, Deathstroke, Harley Quinn ve Joker sanal gerçeklik oyunun içinde bir şekilde yer alacaklar.

Harry Potterla büyümek gerçekten güzel bir olay. Fantastik Canavarlar'ın ikinci filmi Crimes of Grindelwald'ı sırf bu sebepten listeye alıyoruz. İlk film güzeldi ama bizi deli gibi heyecanlandırmadı. Bu filmde Dumbledore'u genç göreceğiz ve tekrar Hogwarts'a geri döneceğiz. Newt'ü ve Fantastik Canavarlar'ı nasıl Dumbledore ve Grindelwald'ın hikayesine bağlayacaklar bilmiyoruz. Ayrıca, Johhny Depp'in çok mimikli ve çok büyük oyunculuğu gerçekten yorucu. Gene de Harry Potter dünyasına şu ana kadarki sevgimizden dolayı kapımız her zaman açık.

5. filmimiz Ahlat Ağacı. Nuri Bilge Ceylan'ın yeni filmi kitap çıkarmaya çalışan birini konu alacak. Anadolunun bir kasabasında geçecek ve baba oğul ilişkisini konu alacak filmde Murat Cemcir, Hazar Ergüçlü ve Ercüment Balakoğlu oynuyor. Gerçi 196 dakikalık bir filmi ülkemizde 304 bin kişi tarafından izlenen Nuri Bilge Ceylan'nın filmlerinin konusu çok da önemli değil. Anladığımız kadarıyla ülkemizde adamın her filminin ağırlını ve güzelliğini anlayan bir kitle oluştu.

4

The Incredibles bu videoyu yazan kişi 8 yaşındayken gösterime girmişti. 8 yaşında bir çocuk Siccin dışında her filmi beğenebilir. Ancak, her yaştan insan tarafından deli gibi sevilen The Incredibles gerçekten harika bir filmdi. Çoğu süper-kahraman filmi, sorunları olan süpergüçlü karakterler yaratmakta zorlanıyor. The Incredibles 2 ilk filmin kaldığı yerden devam edecek. Tanıtım fragmanında hikayeyle ilgili bir şey anlaşılmıyor ama umrumuzda değil. Bu filme koşarak gideceğiz.

İşler artık kızıştı.

3. sırada kimsenin tahmin edemeyeceği bir film var ve adı da First Man. Peki ne bu First Man? Whiplash ve La La Land'in yönetmeninden gelen ve Ayda yüreyen ilk kişi Neil Armstrong'un hayatını anlatan bir film. Şu ana kadar filmle ilgili hiç bir şey yayınlanmadı. Umrumuzda mı? Hayır, hiç. Biz bu filmin iyi olacağına eminiz. Aksini idda eden yalan söylüyordur ve küstük.
Kategori
FRAGMANLAR

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.